Autor Téma: CITY  (Prečítané 81727 krát)

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 5012
    • Moja zbierka
Re: CITY
« Odpoveď #570 : 01. August 2020, 15:23:29 »
Objavil sa obrazok noveho CITY setu. Celkovo nezaujimavy set (so CITY to ide z kopca), avsak v pozadi je nieco, co vyzera ako monorail a nevyzera to zle!

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 3085
« Odpoveď #571 : 01. August 2020, 16:30:23 »
Takže zdá sa že to bolo naskladnené v LEGOLANDe Billund tak si za ten leak môžu sami :D

Monorail to bude keď si stĺpy vystrihneš z krabice :D
Inak je to električka s tými vlakovými kabínami, ale asi už nebudú také "jednorázové" keď sa ti páči  >:D

Ale je to aspoň jediné vozidlo ktoré je ako tak ok. Ostatné sú len aby sa nepovedalo. Teda ešte ten údržbársky malotraktor či čo to je sa zdá aspoň trocha prepracovaný :D
Inak nič moc.

To posledný turistický autobus z 60200 bol aspoň použiteľný, vlastne všetky vozidlá boli ako tak ok až na to mini auto čo ale aspoň sedí s tými na vláčiku a pod.

Budova len jedne, na čelnú plochu väčšia ako v predošlom ale zdá sa ešte plytšia.
Drobnosti ako pódium, piknik sú ok ale radšej ako nejaký menší set.

Inak podľa pomenovaných postáv je to k animáku LEGO City Adventures, takže smerované do nižšej vekovej cielovky...

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 5012
    • Moja zbierka
« Odpoveď #572 : 03. August 2020, 15:25:14 »
Ako, mne je jasne ze to nie je monorail v pravom slovazmysle aj s kolajami papluh. Elektricka to byt nemoze, pretoze to ma vlakovu kabinu (elektricky musia mat vyhlad do bokov z kabiny, vlaky nie), ale moze to byt primestska rychlodraha, alebo ten monorail. Ale je jasne, ze LEGO to ponalo ak elektricku. OK - dizajn to nema zly, v CITY by to bol pekny doplnok ak by ich bolo viac. Otazka len je, ake to ma kolesa - ja dufam, ze tie male vlakove a nie pneumatiky.