Autor Téma: Bucciali TAV 8-32  (Prečítané 1600 krát)

Odhlásený Tatrovak

• Príspevkov: 104
Re: Bucciali TAV 8-32
« Odpoveď #30 : 02. Máj 2020, 09:30:50 »
aha, jasne som si neuvedomil že šlo hlavne o tie disky. 

Síce teraz za korony je Bricks and pieces obmedzené na len Nemecko, ale ani inokedy to neposielajú k nám (za to AT, CZ, HU, PL, .... áno). Tak ti prikladám obrázok koľko to stojí dodať origo do Nemecka (alebo predtým do Rakúska) suma za 4 kusy z každého plus nejaké 2E poštovné. Nové, priamo z LEGO skladu....
No a keďže ambasádorom povedali že to treba hlásiť na customer support, tak keď to rozdýchaš tak im skús slušne napísať koľko si prerobil za to že kašlú na určité krajiny EÚ...

Čo sa týka návodu myslím že to za pokus stojí. Ako vravím, ako základ postačí nahodiť do jedného z digitálnych programov. Na precvičenie to bude dobré. A aj keby to nebolo úplne top, ak sa to bude dať podľa toho poskladať a správne nacení voči ľuďom čo to robia dlhodobo tak by to mohlo niečo hodiť.... aspoň na tie kolesá.

No keď som sa vďaka sarielovmu videu dozvedel o hentej službe Brick and pieces tak som bol naozaj veľmi sklamaný že na slovensku neposielajú. A dosť ma takýto prístup od LEGA nahneval ale tak čo narobíme asi nie sme dosť veľký trh. Možno to vyskúšam lebo keby tú službu spojazdnia aj pre nás tak by to bola naozaj paráda, a nie len kvôli cenám ale aj kvôli dostupnosti niektorých dielov ktoré sú na bricklinku zúfalo nedostupné, napríklad planétové prevodovky zo setu 42099.

Tak ja si sám pre seba návody robiť nepotrebujem, aj keď sa k nejakej veci vrátim ako napríklad tuto k Bucciali tak keby ho skladám na novo podľa návodu z predošlej verzie tak by ma to obmedzovalo vo vylepšovaní.
Ale tak či tak na toto Bucciali to z tým návodom asi vyskúšam aj keď vzhladom na to že je v ňom minimálne 3000 súčiastok tak pri tom asi aj zošediviem :D. Len mi robí starosť to že na dvoch miestach som použil takzvanú nelegálnu techniku, teda je tam použitá zrezaná súčiastka, hádam to z fotiek bude vidieť. Takže budem musieť asi najprv tento neduh odstrániť.
« Posledná zmena: 02. Máj 2020, 10:08:02 od Tatrovak »

Odhlásený Tatrovak

« Odpoveď #31 : 02. Máj 2020, 16:34:11 »
Interiér je už upravený.

Odhlásený Tatrovak

« Odpoveď #32 : 31. Júl 2020, 15:26:05 »
Našiel som v telefóne video s Bucciali tak som ho hodil na youtube.

Odhlásený Seebo

• Príspevkov: 62
« Odpoveď #33 : 02. August 2020, 11:41:24 »
Pekný model výzorom ale čo sa týka tých difov som v menších obavách. A chcelo by to odpojiteľný náhon 4x4.