Autor Téma: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...  (Prečítané 3810 krát)

Odhlásený sami2001

• Príspevkov: 174
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #45 : 16. Máj 2018, 17:53:04 »
Myslím že Votrelec je prepojený alebo respektíve v tom istom univerze ako Blade Runner

Odhlásený Buďo

• Príspevkov: 1071
« Odpoveď #46 : 16. Máj 2018, 21:40:01 »
Myslím že Votrelec je prepojený alebo respektíve v tom istom univerze ako Blade Runner

Ja tam to prepojenie nevidím , ale tvorci možno niečim prekvapia .  Pre mňa , sú to dva rôzne vesmíry .

No je tam jeden spoločný detail ,resp . veľmi podobné zobrazenie pristávacej sekvencie na monitore palubnej dosky . V Alien 1. a Blade Runner .

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 3975
    • Moja zbierka
« Odpoveď #47 : 16. Máj 2018, 21:44:48 »
Jedine spojenie je PAN reziser.

Odhlásený Paliason

• Príspevkov: 693
« Odpoveď #48 : 17. Máj 2018, 11:56:05 »
Buďo, pozri si nového Blade Runnera 2049 a budeš prekvapený - v jednej z vitrín je tam vystavené telo podobné inžinierovi z Promethea - no proste ako by mu z oka vypadol

To zobrazenie pristávacej sekvencie som vždy chápal tak, že filmový štáb šetril náklady...  :D ,mimochodom tiež ma nikdy nenapadlo spájať tieto série.

Na bonusových diskoch, čo mám doma aj z Alien Nostromo edície a Prometheus, je totálne kvantum informácii a rozhovorov aj s R.Scottom a tušim nejak nepriamo priznal že to je rovnaký vesmír...no mne to je dosť jedno. Možno mu z toho prepne, a natočí crossover "Alien vs. Replicant vs. Predator vs. Engineer"  ;D