mam taky mensi napad, vedel by som spravit mapu s polohou kazdeho clena. Staci ak by sa nejako podaril spravit zoznam ktory clen minimalne ti co vystavuju odkail je. Tak potom lahko zistime ktora vystava v akom meste je ako logisticky zvladnutelna. Mapa by sa lahko updatovala. Moze byt formou velkeho jpegu niekde na webke k dispo s logom tatraludu atd :) apon uvidime kde je tatralug najsilnejsi atd :)
Alebo mi napiste kto je odkial a ja to spravim .. a spravim to rad ;)
Bydlím 500 metrů severozápadně od nejstaršího dochovaného mostu v Česku.
Stačí ? ;D
Quote from: Míla on 09. Jún 2014, 10:38:59
Bydlím 500 metrů severozápadně od nejstaršího dochovaného mostu v Česku.
Stačí ? ;D
Len dufam ze to neni nejaky kamenny mostik v nejakej horskej dedine :D ktory postavil okoloiduci predok Rimanov :D
tak najprv som uvazovla iba nad Slovenskou mapkou a ze ludi zCIech by som zatial dal len za hranicu ze kolko ich je v Cechach. Som si isty ze vas tu je dost :)
Quote from: SkiFi on 09. Jún 2014, 10:59:33
Len dufam ze to neni nejaky kamenny mostik v nejakej horskej dedine :D ktory postavil okoloiduci predok Rimanov :D
Tak starej zase není, stavěli ho kolem roku 1270 ale psali o něm až 70 let pozdějc.
A proč to rozdělovat tak složitě ? hranice nejsou takže jsme opět Česko-slovensko. ;)
Quote from: Míla on 09. Jún 2014, 11:53:06
Tak starej zase není, stavěli ho kolem roku 1270 ale psali o něm až 70 let pozdějc.
A proč to rozdělovat tak složitě ? hranice nejsou takže jsme opět Česko-slovensko. ;)
Zlozite to bude ale premna ked budem musiet spravit aj Cesku mapu :D tj 2x tolko prace :) jednalo sa skor o nieco na start :) ked spravim jedno dorobim druhe :D a vznikne CeskoSlovensko :)
Znie to fajn :) Podľa mňa je to super nápad ;) (y)
Quote from: SkiFi on 09. Jún 2014, 12:42:04
a vznikne CeskoSlovensko :)
hele piš to správně, nad c musí být háček, Česko-slovensko. :)
Quote from: Míla on 09. Jún 2014, 14:39:37
hele piš to správně, nad c musí být háček, Česko-slovensko. :)
Aj Ty to píš správne ;) Nielen "Č" v "Česko", ale aj "S" v "Slovensko" má byť veľké C:-)
To už si vyřešte vy mezi sebou, já řešil pouze háček na Č nikoliv jeho velikost. C:-)
Ak nie je podstatné veľké "S", potom nie je podstatný ani "háček" nad C ;)
Napad je to skvely podla mna, ale ludia - preboha - kaslite prosim vas na vycitky ohladom diakritiky a pravopisu, lebo sa tu spusti bananova diktatura podobna tej na inom nemenovanom lego-fore... vacsina z nas aj tak pise bez diakritiky a preklepov a gramatickych chyb sa tu tiez najde pozehnane C:-)
skor tu ocakavam strucne ze mesto napr: SkiFi - Senica :) a zameranie castle/space
Ok,
phoenicis - Prešov - zameranie: Star Wars
Míla - 500 metrů severozápadně od nejstaršího dochovaného mostu v Česku - zaměření: City záchranáři
Takhle ? ;)
danyboy2127- Ostrava, zaměření castle
Ruzomberok - Technic, modulars, collectible minifigures
Izmael10 - Žilina - zameranie: Castle, LotR
Bratislava - zameranie MAERSK
Klenovec-zameranie-Technic
Bratislava - zameranie : Classic Town, Model Team.
Žilina - zameranie pirates
Trenčín - Model Team, Technic,
Nitra - zameranie castle
Trnava, zameranie: Star Wars
Bratislava, zameranie: Classic Town
Malinovo - modulars, cmf, 66xx
Bratislava - zameranie pirates lode, creator domy, z časti city vozidlá, z časti SW
Nové Zámky, Tekovské Lužany - zameranie - City, Star Wars
zatial iba prva verzia .. k ludom hore "na Polsku" by som poprosil keby niekto doplni ze odkial su nech to viem popresuvat spravne. Mozem doplnit hocijake info ake treba staci povedat.
pripajam sa...
Bratislava zameranie Technic :)
momentlane ma mapa urcity "limit" na pocet ludi ale vsetko sa da vyriesit az tam bude 200 ludi uz to spravim inak a uvyzujem ze to vaazne zbucham interaktivne. Len na to treba uz viac casu :)
Tak niekedy treba urobit cas zrobit velku mapu ale na to nas tu musi byt viac. :D
Matej-čadca-zaujimam sa o city/classic town. Mam este aj po bratovi Castle ale to zbiera brat aj vie stavat vseliake hrady.
uz som uvazoval nad dokoncenim ale strasne malo casu mam teraz