Moj zatial posledny zrealizovany MOC je vojenska Tatra 815 6x6. Ide o valnik na tzv. "balonovych" pneumatikach, ktore Tatra pouziva v tazsom terene.
Paráda , dobre sa na to pozerá, pekne si sa s tým pohral, gratulujem :)
ako robis tie stickery?
Tak uz je hotova na komplet? Vyzera to skvele. Aj pouzitie tej peny ako pozadia. Minimalne na tej poslednej samostatnej fotke (2278) to vyzera super. Ako v zime na lade :)
V akom sete boli diely v takejto vojenskej farbe. Ináč sa mi tatra páči. :D
Quote from: drdano on 24. Január 2012, 13:35:13
ako robis tie stickery?
Najprv si ich vyrobim doma vo Photoshope, a potom si ich idem dat vytlacit na samolepiacu foliu do Copexu.
Quote from: MiKeL on 24. Január 2012, 16:13:40
Tak uz je hotova na komplet? Vyzera to skvele. Aj pouzitie tej peny ako pozadia. Minimalne na tej poslednej samostatnej fotke (2278) to vyzera super. Ako v zime na lade :)
Jj, uz je hotova. ;) Este par detialov tam treba dokoncit, ale v podstate je to komplet. ;)
Quote from: kiko97 on 24. Január 2012, 18:14:08
V akom sete boli diely v takejto vojenskej farbe. Ináč sa mi tatra páči. :D
Je to Dark Green farba a ta sa pouziva v roznych setoch. ;)
Krása - ďalší hodnoverný model ;)
Radosť pozerať, ale ešte väčšia radosť mať doma postavené... ;D
krasny kus + dokonale detaily
Nááádhera ,radosť pozerať :o !!! (y) (y) (y)
nádherné. Vidno že hlavným kritériom pre Teba je samozrejme čo najvernejšia podoba originálu. Nie je to ľahké vedieť rozoznať podstatné od nepodstatného a Ty to vieš zvláštnym, zdanlivo jednoduchým spôsobom vystihnúť, tak ako tomu bolo v zlatej ére v sedemdesiatych rokoch.