TatraLUG

LEGO => Vlastné výtvory (MOC) => Naše vlastné výtvory => Topic started by: KLF on 24. Január 2012, 12:06:58

Názov: Tatra 815 6x6
Post by: KLF on 24. Január 2012, 12:06:58
Moj zatial posledny zrealizovany MOC je vojenska Tatra 815 6x6. Ide o valnik na tzv. "balonovych" pneumatikach, ktore Tatra pouziva v tazsom terene.
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: frantoka on 24. Január 2012, 13:17:22
Paráda , dobre sa na to pozerá, pekne si sa s tým pohral, gratulujem  :)
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: drdano on 24. Január 2012, 13:35:13
ako robis tie stickery?
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: MiKeL on 24. Január 2012, 16:13:40
Tak uz je hotova na komplet? Vyzera to skvele. Aj pouzitie tej peny ako pozadia. Minimalne na tej poslednej samostatnej fotke (2278) to vyzera super. Ako v zime na lade :)
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: kiko97 on 24. Január 2012, 18:14:08
V akom sete boli diely v takejto vojenskej farbe. Ináč sa mi tatra páči.  :D
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: KLF on 24. Január 2012, 18:20:24
Quote from: drdano on 24. Január 2012, 13:35:13
ako robis tie stickery?

Najprv si ich vyrobim doma vo Photoshope, a potom si ich idem dat vytlacit na samolepiacu foliu do Copexu.

Quote from: MiKeL on 24. Január 2012, 16:13:40
Tak uz je hotova na komplet? Vyzera to skvele. Aj pouzitie tej peny ako pozadia. Minimalne na tej poslednej samostatnej fotke (2278) to vyzera super. Ako v zime na lade :)

Jj, uz je hotova. ;) Este par detialov tam treba dokoncit, ale v podstate je to komplet. ;)

Quote from: kiko97 on 24. Január 2012, 18:14:08
V akom sete boli diely v takejto vojenskej farbe. Ináč sa mi tatra páči.  :D

Je to Dark Green farba a ta sa pouziva v roznych setoch. ;)
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: phoenicis on 24. Január 2012, 21:00:50
Krása - ďalší hodnoverný model ;)
Radosť pozerať, ale ešte väčšia radosť mať doma postavené... ;D
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: dnc on 25. Január 2012, 13:48:38
krasny kus + dokonale detaily
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: Buďo on 03. Február 2012, 17:33:52
Nááádhera ,radosť pozerať  :o !!! (y) (y) (y)
Názov: Re: Tatra 815 6x6
Post by: swiss villa on 03. Február 2012, 18:02:56
nádherné. Vidno že hlavným kritériom pre Teba je samozrejme čo najvernejšia podoba originálu. Nie je to ľahké vedieť rozoznať podstatné od nepodstatného a Ty to vieš zvláštnym, zdanlivo jednoduchým spôsobom vystihnúť, tak ako tomu bolo v zlatej ére v sedemdesiatych rokoch.