Tu budem pridávať lego dieliky na predaj. Cena dohodou. :)
Minifig. a doplnky na predaj.
Dieliky na predaj.
Ahoj.
Mám záujem o tieto dieliky ,viď fotky.
Ponúkam nepotrebné dieliky na výmenu. V najhoršom prípade predaj. ;)
nevidím tam žiadny cyprus, ani krabicu na 722 ani monorail ani nič podobné :-(
Ak este mas ale asi nie je. Mam zaujem o tych western panakoch.
Tých dvoch westernovych som sa rozhodol že si nechám :)
OK ,tak len tie zakružkovane ak niesu predane ,zoberem;)
Tak som to nafotil na novo keby mal niekto o niečo záujem.
A na predaj aj tento Technic.
Predám neotvorené lego CITY 60002.
Cena 15€
Predám lego Technic.
8273 : Off Road Truck (2007)
Cena : 40€
PREDANÉ
Predám Lego Technic
8296 : Dune Buggy (2008)
Cena : 16€
Predám Lego Racer
8493 : Red Ace (2008)
Cena : 3,50€
Nekompletné!
Predám Lego Racer
8644 : Street Maniac (2005)
Cena : 4€
Predám Lego Racer
8654 : Scuderia Ferrari Truck (2005)
Cena : 35€
Nejaký ten dielik chýba + jeden fig
Keď začneš predávať inú tému, potom môžeme o tom pokecať...
Z Nemecka som doviezol asi 7kg lega. Toto sú sety čo som skompletizoval a dal na predaj. Asi 4kg dielikov a figov som si už umyl a založil.
Ahojte. Kámoš z Trenčína predáva toto všetko čo je na fotkách. Ak by mal niekto záujem dajte vedieť do soboty. V nedeľu je možnosť to priviesť do BA. Cena 150€. Len všetko spolu.