Proti mordorským vojskám vyrazilo posledné spojenectvo ľudí a elfov, ktoré na úbočiach Hory osudu bojovalo za slobodu Stredozeme.
Viac obrázkov tu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=522476
milé ;), ešte pár desiatok tisíc bojovníkov na jednej a druhej strane 8)
Gratulujem
Cinis sa chlape! :D Tvoje fotky s tym pozadim su fakt originalne a pacia sa mi! (y)
To pozadie to som chcel i Ja napísať, to spraví veľa na tých fotkách, pekne si to vystihol Izmael10 (y)
photoshop guru okrem ineho ;)
Tak rozhodol som sa spraviť tento MOC znova.
Viac obrázkov tu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=525732
Pekne, ocenujem Tvoju aktivitu Izmael! (y)
Skvelá kvalita MOC aj veľmi dobre umiestnené minifigúrky... Dalo by sa to možno ešte doladiť, nejakou tou lebkou čo kostrou ležiacou na zemi. ^-^
Ale musím povedať ,že ti závidím tú zbierku orcov z lego Castle, nakoľko som ja osobne nestihol kúpiť viac setov, lebo akosi postupne vymizlo... No a ani Agent Elrond nije na zahodenie O0