http://www.thebrickfan.com/lego-legends-of-chima-tv-commercial/
Detičky v roku 2013 budú odpadávať (CHIMA, GALAXY, CITY, FRIENDS). TLC to teda poriadne napaluje (počínaje už rokom 2012 - FRIENDS, NINJAGO). Chudáci rodičia. :-[
Toto uz vyzera pouzitelne a aj to nejak konecne vyzera! >:D
http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=73082&st=2400#entry1563968
:D inak tie strely s cervenymi hlavicami na vezi vpravo sa vystreluju frckovanim? ;)
Quote from: MiKeL on 12. Apríl 2013, 14:18:36
:D inak tie strely s cervenymi hlavicami na vezi vpravo sa vystreluju frckovanim? ;)
Presne ;) Takto to funguje už pár rokov i vo svete SW. Posledný SW set s funkčným strieľaním (ktorý si pamätám) bol asi
7660 (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7660-1)... :P