TatraLUG

LEGO => Novinky => Topic started by: P4tr1cius on 30. November 2012, 10:12:37

Názov: CHIMA
Post by: P4tr1cius on 30. November 2012, 10:12:37
http://www.thebrickfan.com/lego-legends-of-chima-tv-commercial/

Detičky v roku 2013 budú odpadávať (CHIMA, GALAXY, CITY, FRIENDS). TLC to teda poriadne napaluje (počínaje už  rokom 2012 - FRIENDS, NINJAGO). Chudáci rodičia.  :-[
Názov: Re: CHIMA
Post by: Anatyt on 12. Apríl 2013, 00:41:20
Toto uz vyzera pouzitelne a aj to nejak konecne vyzera! >:D
http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=73082&st=2400#entry1563968
Názov: Re: CHIMA
Post by: MiKeL on 12. Apríl 2013, 14:18:36
:D inak tie strely s cervenymi hlavicami na vezi vpravo sa vystreluju frckovanim? ;)
Názov: Re: CHIMA
Post by: phoenicis on 12. Apríl 2013, 19:03:25
Quote from: MiKeL on 12. Apríl 2013, 14:18:36
:D inak tie strely s cervenymi hlavicami na vezi vpravo sa vystreluju frckovanim? ;)

Presne ;) Takto to funguje už pár rokov i vo svete SW. Posledný SW set s funkčným strieľaním (ktorý si pamätám) bol asi 7660 (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7660-1)... :P