TatraLUG

LEGO => Zbierky => Topic started by: Viliam6666 on 15. Január 2012, 21:27:52

Názov: Moja malá TECHNIC zbierka
Post by: Viliam6666 on 15. Január 2012, 21:27:52
Lego technic zbieram od  decembra 2010 a zatiaľ mám tieto sety: 8043,8045,8048,8067,8066,8262 .Chcem ďalej rozširovať moju zbierku a hlavne stavať
MOC .  :) :) :)
Názov: Re: Moja malá TECHNIC zbierka
Post by: Viliam6666 on 15. Január 2012, 21:30:12
A ďalšie :
Názov: Re: Moja malá TECHNIC zbierka
Post by: drdano on 15. Január 2012, 21:47:05
Slusny zaciatok ... ja som tak zacinal pred 4 rokmi, set za setom, tak drzim palce, nech sa to rozsiruje ... a hlasvne sa potom nezabudni pochvalit s MOC-mi, lebo ja som uz dost velky zberatel, ale mizerny dizajner, obdivujem vsetkych, ktory sa pustaju do vlastnych kreacii a vznikaju tak skutocne obdivuhodne diela ... este raz drzim palce ...
Názov: Re: Moja malá TECHNIC zbierka
Post by: Viliam6666 on 16. Január 2012, 15:02:31
ďakujem,  mám 13 rokov a financujem si Lego sám takže až zase niečo našporím kúpim si zase set  :) :)
Názov: Re: Moja malá TECHNIC zbierka
Post by: drdano on 16. Január 2012, 15:30:46
Fuha, tak to je dvojnasobny obdiv ... ja som zacal zbierat, ked som mal 26 rokov - ked som zacal zarabat ... no tak to fakt drzim palce ... a hlavne Ti prajem, aby si z toho nevyrastol  ;D ;D ;D
Názov: Re: Moja malá TECHNIC zbierka
Post by: KLF on 16. Január 2012, 15:50:10
Kua, to 8043 Ti zavidim... to si musim este niekde zaobstarat za rozumnu cenu. ;)