Ahojte, po roku bude opäť Modulárske stretnutie železničných modelárov v Trnave, kde budeme ako TatraLUG vystavovať Buďove MOC vlaky a moje sériové Lego vlaky + Lego boxy
Organizátorom sa to minulý rok páčilo a bolo to oživením ich výstavy, tak sa do toho pustíme opäť. Ak chce prísť niekto pozrieť tak bude vítaný.
Tento rok máme viac exponátov + sme priniesli jeden box
.
Vyzerá to super (y) Aká bola odozva publika?
tento rok bolo oveľa viac ľudí (lepšie počasie), samozrejme Lego modely mali úspech, chcú nás opäť aj o rok