Dobrý deň, neviem sa prihlásiť do BL účtu. Nemáte niekto podobný problém, pripadne radu? Ďakujem
prelinkoval si uz ucet s lego uctom ? mne to ide v pohode
Čo znamená prelinkovať ? Ďakujem
pisali o tom aj v mailoch (na adresu registrovanú v BL), jednoducho bude jedno prihlasovacie heslo na lego.com aj BL.
Teraz som tým prešiel, keď som na klikol na prihlásenie v BL tak to chcelo prihlásiť a overiť na lego.com a potom zadať pôvodné meno/heslo na BL a potvrdiť prepojenie/prelinkovanie. A potom hotovo.
Ak dobre pozerám tak výhodou je že ak som prihlásený na lego.com tak ma prihlási aj do BL.
Keď to spravím objaví sa toto.