Keďže na BL nakupujem ale nepredávam, hromadí sa mi zásoba zip-sáčkov (skôr malých) a obalového materiálu (vzduch, bublinková fólia), pre ktoré nemám využitie. Ak má niekto záujem, rád venujem; preferujem osobné stretnutie.
Jaro
Ja sa hlásim ;) Sáčky pomôžu pri balení LB a obalový materiál pri balení MOC-ov (y)