Toto bol jeden z mojich najobľúbenejších moc-ov, potom čo som ho postavila som ho celé mesiace nemohla rozobrať. Tiež to bolo prvýkrát, čo som vyskúšala urobiť mostík pomocou tiles&stings a bol ok, minifig sa na ňom udržal :)
Premakane (y) . hovorim si ze mi to nieco pripomina... a veru asi viem kde si cerpala inspiraciu (https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=6071-1#T=P) ;)
Quote from: matt251 on 07. August 2017, 21:26:54
Premakane (y) . hovorim si ze mi to nieco pripomina... a veru asi viem kde si cerpala inspiraciu (https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=6071-1#T=P) ;)
Správne :) tento moc bol totižto tiež súťažný a tému som mala Set Revamp http://www.moc-pages.com/moc.php/436587
Pekny MOC. ;)
(y)
Pekne, nieco na tento styl remake starej dobrej klasiky by som si chcel postavit. Mozem zaradit do dlheho todo listu az sa konecne dostanem k skladaniu.
Model je parada.
Velmi pekne (y)
Taketo Forestmens MOCi sa mi velmi pacia.