Ahojte priatelia,
po veľmi dlhom čase sa ozývame so zaujímavým (teda aspoň dúfam) projektom. Je to ekologický domček s veternou elektrárňou. Skombinovali sme Lego City s Technicom a výsledok sa nám celkom zapáčil. Ten ozajstný efekt sa ukáže až na videu. Fotky nie sú nijak zaujímavé ;)
Pozrite si nás na:
https://www.youtube.com/watch?v=MXVBWCEizlU
milé :)
Napadlo nás to, keď sme na inom projekte zatočili motorčekom a rozsvietili sa nám ledky. Tak sme si povedali, že to musíme nejako "spracovať" :)