TatraLUG

Iné => Off topic => Topic started by: leggina on 06. Apríl 2012, 17:36:27

Poll
Question: Ľudové zvyky a tradície viažúce sa k tomuto sviatku
Option 1: Chodím oblievať votes: 3
Option 2: Chodím šibať votes: 0
Option 3: Chodím oblievať aj šibať votes: 8
Option 4: Nepraktizujem tieto tradície votes: 7
Názov: Veľkonočné sviatky.
Post by: leggina on 06. Apríl 2012, 17:36:27
Ahojte, celej tejto síce malej, no príjemnej a priateľskej spoločnosti prajem pekné prežitie veľkonočných sviatkov  :)
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: Morandi on 06. Apríl 2012, 17:41:15
Jeeej, tiez sa pripajam a prajem vam vsetkym prijemne Velkonocne sviatky! :D
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: P4tr1cius on 06. Apríl 2012, 18:45:41
Nápodobne.
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: drdano on 06. Apríl 2012, 19:12:47
Pripajam sa! Stastne a vesele sviatky a veeeela darcekov!
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: drdano on 06. Apríl 2012, 19:13:39
Jaj sorry - nie darceky, ale babam vela vody a chlapom po vajci!
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: phoenicis on 06. Apríl 2012, 19:38:42
Pripájam sa:
Pokojné  a požehnané Veľkonočné sviatky ;)

BTW, s kamarátmi chodievame oblievať i šibať dievčatá z farnosti. Vždy sa nás zíde skupinka 10-14 chalanov, dáme obleky a s vedrami beháme po sídlisku :D - celkom sranda...
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 06. Apríl 2012, 22:37:25
Tie sa pripajam a zelam pozehnane Velkonocne sviatky, plne pokoja.
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: MiKeL on 06. Apríl 2012, 22:59:57
napodobne, aj ked ja tieto saskarny nemusim  >:D ale par dni volna prislo vhod.
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: egres on 07. Apríl 2012, 07:07:52
pekne sviatky
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: matt251 on 07. Apríl 2012, 08:32:33
Pripajám sa, prajem krasne prezitie sviatkov , a nech sa podari vypolievat aj nejaký ten brick :-)
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 29. Marec 2013, 10:55:14
Tak po roku prajem zase veselu Velku noc, ale vela vody radsej tentokrat nie...   :P

[attachimg=1]
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 02. Apríl 2015, 15:13:02
Prajem vsetkym veselu Velku noc!

[attachimg=1]
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 25. Marec 2016, 10:04:09
Tak vam opat prajem prijemne Velkonocne sviatky! ;)

[attachimg=1]
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: sami2001 on 25. Marec 2016, 13:04:48
Aj ja sa pripájam veselú Veľkú noc prajem  :)
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 14. Apríl 2017, 00:06:04
Prijemnu Velku Noc vsetkym AFOLom zelam! ;)

[attachimg=1]
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: Jammo on 14. Apríl 2017, 08:54:34
aj ja prajem prijemne a radostne velkonocne sviatky
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: phoenicis on 16. Apríl 2017, 08:56:13
Pokojné veľkonočné sviatky prajem i ja, priatelia ;)
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: Praetor on 16. Apríl 2017, 10:47:27
Pekné veľkonočné sviatky prajem vsetkym a trochu na odlahcenie- mna to celkom pobavilo...  ;)
Veľkonočny ostrov Rapa Nui...  O0
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: papluh on 16. Apríl 2017, 11:45:29
Tak nejak. A veľa LEGa, kľudne aj kýblom na hlavu   8)

Inak tak vignetta ukazuje,že sa oplatí odložiť diely aj z rôznych divných setov https://brickset.com/sets/theme-Sports/subtheme-Hockey/year-2003 (nehovoriac o tom že ten pružinový diel z nich sa používal miesto PF serva ..)
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: Praetor on 29. Marec 2018, 18:16:34
Všetkým prajem veselé prežitie veľkonočných sviatkov...  :oldman:
A hlavne veľa Lega!  ;D

(Obrázok bol pridany podľa posledných trendov marketingového oddelenia  ;) )
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 30. Marec 2018, 00:52:55
Tiez prajem prijemne Velkonocne sviatky vsetkym! ;)

[attachimg=1]
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: Praetor on 30. Marec 2018, 14:34:09
Tak ešte sme s malým trochu duplovali keď je teraz trošku volnejšie...  ;)
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 19. Apríl 2019, 09:29:09
Vsetkym Vam Vinsujem Vesele Velkonocie :D

[attachimg=1]
Názov: Re: Veľkonočné sviatky.
Post by: KLF on 02. Apríl 2021, 09:17:33
Po 2-rocnej prestavke som tu zas a znova s Velkonocnym vinsom! ;) Tak veriacim zelam pozehnane Velkonocne sviatky a ateistom vesele sviatky jari! :D

[attachimg=1]