Poll
Question:
Ľudové zvyky a tradície viažúce sa k tomuto sviatku
Option 1: Chodím oblievať
votes: 3
Option 2: Chodím šibať
votes: 0
Option 3: Chodím oblievať aj šibať
votes: 8
Option 4: Nepraktizujem tieto tradície
votes: 7
Ahojte, celej tejto síce malej, no príjemnej a priateľskej spoločnosti prajem pekné prežitie veľkonočných sviatkov :)
Jeeej, tiez sa pripajam a prajem vam vsetkym prijemne Velkonocne sviatky! :D
Nápodobne.
Pripajam sa! Stastne a vesele sviatky a veeeela darcekov!
Jaj sorry - nie darceky, ale babam vela vody a chlapom po vajci!
Pripájam sa:
Pokojné a požehnané Veľkonočné sviatky ;)
BTW, s kamarátmi chodievame oblievať i šibať dievčatá z farnosti. Vždy sa nás zíde skupinka 10-14 chalanov, dáme obleky a s vedrami beháme po sídlisku :D - celkom sranda...
Tie sa pripajam a zelam pozehnane Velkonocne sviatky, plne pokoja.
napodobne, aj ked ja tieto saskarny nemusim >:D ale par dni volna prislo vhod.
pekne sviatky
Pripajám sa, prajem krasne prezitie sviatkov , a nech sa podari vypolievat aj nejaký ten brick :-)
Tak po roku prajem zase veselu Velku noc, ale vela vody radsej tentokrat nie... :P
[attachimg=1]
Prajem vsetkym veselu Velku noc!
[attachimg=1]
Tak vam opat prajem prijemne Velkonocne sviatky! ;)
[attachimg=1]
Aj ja sa pripájam veselú Veľkú noc prajem :)
Prijemnu Velku Noc vsetkym AFOLom zelam! ;)
[attachimg=1]
aj ja prajem prijemne a radostne velkonocne sviatky
Pokojné veľkonočné sviatky prajem i ja, priatelia ;)
Pekné veľkonočné sviatky prajem vsetkym a trochu na odlahcenie- mna to celkom pobavilo... ;)
Veľkonočny ostrov Rapa Nui... O0
Tak nejak. A veľa LEGa, kľudne aj kýblom na hlavu 8)
Inak tak vignetta ukazuje,že sa oplatí odložiť diely aj z rôznych divných setov https://brickset.com/sets/theme-Sports/subtheme-Hockey/year-2003 (nehovoriac o tom že ten pružinový diel z nich sa používal miesto PF serva ..)
Všetkým prajem veselé prežitie veľkonočných sviatkov... :oldman:
A hlavne veľa Lega! ;D
(Obrázok bol pridany podľa posledných trendov marketingového oddelenia ;) )
Tiez prajem prijemne Velkonocne sviatky vsetkym! ;)
[attachimg=1]
Tak ešte sme s malým trochu duplovali keď je teraz trošku volnejšie... ;)
Vsetkym Vam Vinsujem Vesele Velkonocie :D
[attachimg=1]
Po 2-rocnej prestavke som tu zas a znova s Velkonocnym vinsom! ;) Tak veriacim zelam pozehnane Velkonocne sviatky a ateistom vesele sviatky jari! :D
[attachimg=1]