TatraLUG

Výstavy => Ukončené výstavy => Topic started by: KLF on 07. Jún 2015, 13:16:44

Názov: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: KLF on 07. Jún 2015, 13:16:44
V sobotu 6.6. sme sa na pozvanie spolocnosti Johnson Controls Lucenec zucastnili firemneho dna pri prilezitosti 10. vyrocia posobenia spolocnosti na Slovensku. Akcia sa konala v areali kupaliska v Lucenci, rezervovaneho vyhradne pre zamestnancov spolocnosti Johnson Controls Lucenec. My sme tam mali v podstate len hraci box, ale za to sme zaujali najviac deti spomedzi atrakcii a aj sme ostali najdlhsie "otvoreni". ;) Atrakcii bolo dost, ale napr. vedla nas mali svoj "stan" rozlozeny ziaci z Filakova, ktori prezentovali LEGO Mindstorms NXT. ;)  Na podujati vystupili napr. Thomas Puskailer, Peter Bic Project a moderoval Martin Madej. Prikladam fotografie a video z podujatia. ;)




[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4] [attach=5] [attach=6]
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: Buďo on 07. Jún 2015, 19:40:10
Na takejto mega acii som ešte nebol.Deti každého veku si skladali i ja čo to pre inšpiráciu ostatných som  postavil.Zo začiatku to vyzeralo ,že decká majú záujem o iné zábavy.Akonáhle som sa prehrabával v boxe a tvoril som nemal kam uhnúť nieto odísť  ;) Vznikali zaujímavé kombinácie no zo všetkých vynikala stíhačka čo spravil jeden chalan (y)
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: matt251 on 07. Jún 2015, 21:31:00
vyzera ze to bola skutocne super akcia. BTW. hraci box ste slohli z NB?
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: KLF on 07. Jún 2015, 21:33:44
Hej, mali ho pozicany z NB. Johnson Controls zabezpecil jeho prepravu.
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: mesje on 08. Jún 2015, 00:50:05
Quote from: KLF on 07. Jún 2015, 13:16:44
Na podujati vystupili napr. Thomas Puskailer, Peter Bic Project a moderoval Martin Madej. Prikladam fotografie a video z podujatia. ;)


sakra, toto mi uslo, vzdy som chcel vidiet na zivo perfektny chrup Thomasa Puskailera  ;D a Madej mohol zaspievat tematicky sa hodiacu pesnicku "potlac boby lebo, chcem naspat to lego..."
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: KLF on 08. Jún 2015, 00:53:54
Puskailer je zubaty trapko! ;D A Madej to tam donutil spievat take 5-rocne dievcatko. ;D Ale Peter Bic Project su fajn. ;)
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: mesje on 08. Jún 2015, 03:00:19
Quote from: KLF on 08. Jún 2015, 00:53:54
Puskailer je zubaty trapko! ;D A Madej to tam donutil spievat take 5-rocne dievcatko. ;D Ale Peter Bic Project su fajn. ;)

Peter bic je SK spicka... a Madej je ***
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: frantoka on 08. Jún 2015, 08:21:22
Pekne chalani, dobrá prezentácia, len to horko muselo byť brutálne.
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: martinn on 08. Jún 2015, 10:23:32
Super prezentácia TatraLugu a súčasne zábava pre deti... a čo tá teta v tom čiernom tričku na tej jednej fotke? Tá tiež skladala? :-)
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: MiKeL on 08. Jún 2015, 11:41:43
Parada. Aj pocasie vyslo (y) Aj okupat ste sa boli, ked to bolo na kupalisku? ;)
Názov: Re: Johnson Controls Family Day 2015
Post by: KLF on 08. Jún 2015, 11:58:00
martinn: skladali deti, aj dospeli. ;)
MiKeL: lakalo to veru! Ale nemali sme potrebnu vybavu...  ;D