Autor Téma: Super Mario  (Prečítané 4176 krát)

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 5289
    • Moja zbierka
Re: Super Mario
« Odpoveď #30 : 18. November 2020, 10:59:43 »
Vacsiu piiipovinu si tu este nenapisal papluh! :D Zas sa prejavil Tvoj prehnany fanatizmus. Je to produkt LEGO? JE! Sluzi to k niecomu? SLUZI! Dalo sa to vyskladat? DALO (a drzalo by)! Da sa to pouzit na nieco ine? NEDA (analogicky k tvrdeniu o kapotach COBI)! A ja doplnim - kym tie COBI masky/kapoty aut su aspon uzitocne na dotvorenie dizajnu, toto je UPLNE k nicomu, ako cela seria. V zivote by som to svojmu dietatu nekupil.
Takze tvrdis, ze maska/kapota 6-studoveho auta sa da vyskladat tak, aby si spoznal o co ide? Kolko takych aut si uz navrhol? Ukaz mi aspon jedno. Ani len LEGO nevie tie Speed Championsy vyskladat tak, aby si spoznal o aku znacku ide! Ja sa teda v autach (neskromne myslim) dobre vyznam, ale ked som si tie auticka pozrel bez samolepiek, v jednofarebnej verzii, tak BEZ SANCE identifikovat! A to opakujem - v autach sa vyznam IMHO lepsie ako v LEGU. Takze ak nechce COBI robit take prisery ako su SC, musi si pomoct dielmi. Uz sa tu opakujeme dokola a stale nik neprestrelil moje tvrdenie, ze to iste nerobi aj LEGO a ze na tom nie je nic zle, nakolko kazde COBI auticko ma +- 100 dielov a kopec drobnych. Nie je vyskladane z 5 dielov, ako niekto posmesne tvrdi a klame.
Zober si Technic auta ala Chevrolet Corvette a teraz novy McLaren Senna. Prisamzemi, ak by nebolo pisane co je to za auto - nerozoznam to!!! Hanba nie je pomoct si charakteristickym dielom, hanba je nazvat priseru konkretnym modelom.

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 3613
« Odpoveď #31 : 18. November 2020, 11:14:51 »
K významu oblečkov som sa vyjadril.
Ale stojím si za svojim že tá Super Mario vec sa nedá spraviť inak ako je - jednoducho do 3x4x6 nedáš 2 baterky (zaberajú asi 1/3), displeje a elektroniku tak aby si to obskladal z brickov. Nehovoriac o tom že sa to má zmestiť do detskej ruku a má sa stým búchať o diely, stôl, ...   

Už sme sa o tých COBI autách X-krát bavili. Ja stále nevidím ten prínos mať to z kociek keď na generickú kostru buchem zopár tvar definujúcich jedinečných dielov. Pričom úlohou je to mať akurát na výstavku. To už si kúpim model čo má aj tú kostru vylisovanú a bude to vizuálne niekde inde.

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 3613
« Odpoveď #32 : 20. Apríl 2021, 13:27:27 »