Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Alternativy zo setu 30404

Started by KLF, 08. Marec 2018, 10:14:23

« predchádzajúce - ďalšie »

KLF

Mat fantaziu je pri stavani z LEGA to najpodstatnejsie! Nezalezi na velkosti setu, nezalezi na pocte kociek, na farbach ako sa mnoho ludi domnieva. FANTAZIA - to je to podstatne! Keby sme dostali do ruk polybag 30404 - Kvet priatelstva (recenzia tu) - priznajme si - kolki z nas by povedali ze z toho asi nic ine postavit nejde? >:D

[attach=1]

Poslal som tento set jednej kamaratke. Ta mala LEGO v ruke vobec prvykrat v zivote. ;) Nikdy predtym LEGO nemala. No a sama od seba (bez toho, aby som jej to povedal) si zacala z toho skladat alternativy. Tu su jej vytvory: furik, japonska brana, bicykel, bicykel s pomocnymi kolieskami, kara, injekcia, veza Kamzik, hupacka, slnecnik a parny rusen. ;D Musim povedat, ze som cumel. :o :))

[attachimg=2]

Praetor

Šikovné ručičky - to treba uznať...  ;)

Jammo

pekne  (y)
treba ju zobrat aj dnes na stavanie  :oldman:

sylmer

...šikulka :)
Tak baby v istej životnej situácii všeličo podstúpia, ja napríklad som kedysi dobrovoľne "bez toho aby mi to niekto povedal" absolvovala trojdňový cyklovýlet, ktorý zahŕňal prechod Bezovca :)

Buďo

O tomto úspechu som počul , skôr než to bolo na fóre a tiež som prekvapený  (y)
Nástojil som na tom aby to tu bolo , bo to stojí za to ! Vidieť ako laik bez problémov, stavia ako profík z pár dielov , doslova :)