Autor Téma: Sagan  (Prečítané 6022 krát)

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4701
    • Moja zbierka
Sagan
« : 10. Júl 2014, 14:16:28 »
Sleduje niekto okrem mna? ;) Tento rok zatial tazko tipovat celkoveho vitaza - same prekvapka!

Odhlásený Izmael10

• Príspevkov: 451
Re: Sagan
« Odpoveď #1 : 10. Júl 2014, 14:20:12 »
Ja tiež sledujem.  ;) Môj tip na víťaza je Nibali.
Visca el Barca i visca Catalunya!

Odhlásený drdano

• Príspevkov: 715
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
« Odpoveď #2 : 10. Júl 2014, 17:21:35 »
Kukam kazdy den, minimalne zaver etapy...
Moj tip - zlty bude Nibali, zeleny Sagan, biely Kwiatkowski, bodkovany ??? Tazko to tipnut....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený janicko

• Príspevkov: 321
  • Petržalka
« Odpoveď #3 : 10. Júl 2014, 19:52:51 »
bol som v pondelok v cieli tretej etapy v londyne.  ;) podelim sa o zazitok
najprv som bol vo fan zone v green parku-  so stankami a obrovskymi obrazovkami.
potom som isiel pred buckinghamsky palac kde bola cielova rovinka.
 super vyhlad na trat ale este mali asi 100 kilakov do ciela a to sa mi nechcelo cakat len tak bez obrazu
 tak som sa rozhodoval ci opustit flek s tym ze si pozriem pretek a potom sa vratim ku preplnenej trati.
Zistil som ze na druhej strane je menej ludi. presiel som popri druhej fan zone v st. james parku az ku cielovej rovinke
kde sa mi uslo miesto asi meter a pol od trate dvesto metrov pred cielom. ako bonus som mal oproti velku obrazovku sport channelu.
Jedine z coho som bol sklamany bolo vyhlasovanie vysledkov, cakal som ze bude tribuna pred publikom a oni si rozdali tricka sice na tribune ale za plotom... Mal som zase celkom dobry vyhlad ale to som mal velke stastie.
tipovat nejdem no Saganovi prajem minimalne zelene tricko
kachna si nevybera

Odhlásený Izmael10

• Príspevkov: 451
« Odpoveď #4 : 11. Júl 2014, 17:36:55 »
Veľká škoda, dnes to bolo riadne tesné.  :'(
Visca el Barca i visca Catalunya!

Odhlásený martinn

• Príspevkov: 1271
    • bricksets
« Odpoveď #5 : 12. Júl 2014, 15:01:13 »
Jeden záber z pretekov počas prejazdu pelotónu mestečkom Legoland...  :)

Odhlásený KLF

• Moja zbierka
« Odpoveď #6 : 12. Júl 2014, 20:41:52 »
Tak LEGO v minulosti spravilo miniseriu pre Tour de France. ;)

Odhlásený Neymar

• Príspevkov: 94
« Odpoveď #7 : 02. Apríl 2017, 05:32:51 »
Dnes držte Saganovi palce na Tour de Flanders - najúžasnejších pretekov roku, ten NAJ z piatich Monumentov.
« Posledná zmena: 02. Apríl 2017, 09:29:32 od Administrator »

Odhlásený Paliason

• Príspevkov: 922
« Odpoveď #8 : 03. Apríl 2017, 17:05:33 »
Držal som mu, ale nepomohlo...triumfálne sa z**bal aj s dvoma dalšimi... A ten jeden ho už začal aj nakladať hned na zemi zo zadu...pekný párik to bol

Peťo nevadí! na budúce to vyjde!

Odhlásený KLF

• Moja zbierka
« Odpoveď #9 : 02. Júl 2017, 17:35:22 »
Tak dnes nic moc. A pritom spurterska etapa. Kittelov naskok uz tiez dost velky... aby nebolo o zelenom drese uz po 2. etape rozhodnute.

Odhlásený Neymar

• Príspevkov: 94
« Odpoveď #10 : 02. Júl 2017, 23:06:40 »
Tak dnes nic moc. A pritom spurterska etapa. Kittelov naskok uz tiez dost velky... aby nebolo o zelenom drese uz po 2. etape rozhodnute.
Toto nebola najvhodnejšia etapa pre Sagana. Bola ľahká, na začiatku Tour, pre čistých špurtérov, Sagan je puncher. Navyše vo Švajčiarsku skúšal v takejto koncovke dlhý špurt a deptal súperov. Hovorili o jeho super forme. Ale na Tour je takýto dlhý špurt v konkurencii najlepších, z premakanými vláčikmi skoro nemožné. Navyše on sa veľmi skoro ocitol na čele, bol protivietor a to bola už neriešiteľná situácia. On zostal prekvapený, že sa tam ocitol tak skoro a už mal na výber len 2 zlé riešenia: spomaliť, ale už by rýchlosť nenabral, alebo sa skúsiť vyvetrať na dlhý špurt....skúsil...

Odhlásený liondee

• Príspevkov: 1208
« Odpoveď #11 : 03. Júl 2017, 17:37:05 »
Dnes Pekne Peter!!!  (y) (y) (y) (y) (y) Krásny záver etapy.

Odhlásený drdano

• Príspevkov: 715
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
« Odpoveď #12 : 03. Júl 2017, 17:39:16 »
SAGAIN!!!
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený martinn

• Príspevkov: 1271
    • bricksets
« Odpoveď #13 : 03. Júl 2017, 20:29:24 »
Ja som z toho nič nevidel, okrem pár záberov ako sme čakali na NÚSCH-u počas zákroku na pacienta a mali to tam zapnuté :-)

Odhlásený MiKeL

• Príspevkov: 2004
    • Moja zbierka
« Odpoveď #14 : 04. Júl 2017, 19:28:35 »
Tak a TdF pre mna skoncila.  (n)