Autor Téma: Futbal  (Prečítané 14237 krát)

Odhlásený Izmael10

• Príspevkov: 451
Futbal
« : 10. Júl 2014, 01:13:46 »
Koho tipujete na majstra?
Visca el Barca i visca Catalunya!

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4809
    • Moja zbierka
Re: Futbal
« Odpoveď #1 : 10. Júl 2014, 01:16:08 »
Tipujem Nemcov, ale fandim Argentine!  O0

Odhlásený Izmael10

« Odpoveď #2 : 10. Júl 2014, 01:17:18 »
Tipujem Nemcov, ale fandim Argentine!  O0

Aleeee ja verím Argentíne už tretie MS. Tak teraz sa to snáď podarí.  ;D

Odhlásený drdano

• Príspevkov: 719
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
« Odpoveď #3 : 10. Júl 2014, 08:36:24 »
Aleeee ja verím Argentíne už tretie MS. Tak teraz sa to snáď podarí.  ;D

Ty ako Barcelonista musis fandit Messimu a Maskarponemu, ale tento rok to vidim na Nemcurov, Leo Messi by sa musel zobudit naspat do formy spred dvoch rokov, aby mala Argentina sancu...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený kamil

• Príspevkov: 332
« Odpoveď #4 : 10. Júl 2014, 09:25:21 »
Myslím že to budú Nemci, aj podľa predvádzanej hry by to mali byť Nemci, ale ja by som to doprial Argentínčanom kvôli Messimu.

Odhlásený MiKeL

• Príspevkov: 2047
    • Moja zbierka
« Odpoveď #5 : 10. Júl 2014, 11:22:38 »
Tak hlavne, ze to nebudu nafukane baletky domaceho timu. Vidim to na nemcov.

Odhlásený Izmael10

« Odpoveď #6 : 11. Júl 2014, 12:29:27 »
Nikto si už netrúfa tipnúť víťaza?

Odhlásený Danybůjek

• Príspevkov: 560
« Odpoveď #7 : 11. Júl 2014, 13:33:07 »
Nikto si už netrúfa tipnúť víťaza?

Nemecko.

Odhlásený Izmael10

« Odpoveď #8 : 11. Júl 2014, 13:48:42 »
Zase by som Nemecko nepreceňoval.  ;)

Odhlásený mesje

• Príspevkov: 1603
« Odpoveď #9 : 11. Júl 2014, 14:52:03 »
na 80% tipujem Nemcov. Maju silny team na vsetkych postoch, plus ziadny nevycnieva tak, ze by bol nepostradatelny. Aj hraci z lavicky vedia dobre zahrat, dat goly (Schurle). Co sa neda povedat o Argentine - tam je to najma o Messim, navyse ani nehra v starej top forme spred 1-2 rokov. Osobne by ma prekvapilo, ak by to Argentine vyslo. Jedina jej sanca je zamurovat to tam (co jej celkom ide, v obrane je dobra) a cakat na nejaky vhodny moment, ked sa Messimu podari nieco vymysliet, resp. na standardku, a potom len betonovat. Pripadne to hrat na 0:0 a verit na penalty (tam maju vyssiu, 50% sancu). Nemci daleko vycnievaju na tychto MS, nemaju slabinu, psychicky su velmi odolni, maju silny realizacny team, a ten rozdiel vycnieva o to viac, ze vela tradicnych top muzstiev nebolo vo forme (Span, Tal), resp. maju slabsiu generaciu (vid Brazilia a jej najhorsi vyber v historii). Ostatni boli ako vzdy len ako sparring partneri a virtualne cierne kone. O titule sa vzdy rozhoduje medzi 5-6 clennou spickou - ked z nej niekto zavaha, nema formu, ci hviezdnych hracov, razom sa to zuzuje na 2-3 teamy.

Odhlásený Izmael10

« Odpoveď #10 : 11. Júl 2014, 15:17:56 »
Pripomínam, že Alžírsko bolo lepšie ako Nemecko, kým neodišlo po fyzickej stránke!
A dovolím si tvrdiť, že Argentína nie je len o Messim (to by ani nešlo pretože už stratil svoju rýchlosť akú mal pred 2-3 rokmi, ale aj tak je najlepší). Hráči ako Mascherano, Biglia, Rojo, Higuain, Lavezzi a Romero tiež neťahajú tím? Argentína hra od zápasu so Švajčiarskom veľmi kompaktne. Môj tip 3:1 pre Argentínu.

Odhlásený mesje

• Príspevkov: 1603
« Odpoveď #11 : 11. Júl 2014, 15:39:53 »
Pripomínam, že Alžírsko bolo lepšie ako Nemecko, kým neodišlo po fyzickej stránke!
A dovolím si tvrdiť, že Argentína nie je len o Messim (to by ani nešlo pretože už stratil svoju rýchlosť akú mal pred 2-3 rokmi, ale aj tak je najlepší). Hráči ako Mascherano, Biglia, Rojo, Higuain, Lavezzi a Romero tiež neťahajú tím? Argentína hra od zápasu so Švajčiarskom veľmi kompaktne. Môj tip 3:1 pre Argentínu.

Dovolim si tvrdit, ze na vsetkych tych postoch maju Nemci lepsich.
Alzirsko zaskocilo Nemcov, aj Ghana, ale to sa da povedat aj o Argentine - same tesne vysledky, tiez potrebovali predlzenie. Kazdy team ma slabsie momenty, kto si uz spomenie, ze FRA v 98 potrebovali penalty na ceste za titulom, Nemci v 90 atd. Nemci graduju vykon a hlavne su silni aj mentalne, co je casto velmi dolezite. Ale samozrejme zavahat mozu - vid euro 2012.

Odhlásený Izmael10

« Odpoveď #12 : 11. Júl 2014, 18:47:35 »
Lepších hráčov majú Nemci, ale rozhodne nie na všetkých postoch. (Messi, Mascherano, Di María, Lavezzi sú lepší a možno aj Aguero)
Pravdou je, že Nemci sú skutočne favoriti, ale verím že Argentína vyhrá.  ;)

Odhlásený Danybůjek

• Príspevkov: 560
« Odpoveď #13 : 13. Júl 2014, 23:38:18 »
Tak teda Němci nooo. :-*

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4809
    • Moja zbierka
« Odpoveď #14 : 14. Júl 2014, 09:58:24 »
Uplne zasluzeny titul pre Nemecko! Argentina (a nie jedina) je muzstvo o jednej hviezde (v tom to pripade uz 2 roky vyhasnutej), kym Nemecko je komplexny tym. Ja som do vcera vecera po zapase nevedel, ze naposledy vyhrali titul pred 24 rokmi!! Ved mne sa zdalo, ze co majstrovstva (aj Europy) - to titul skoro! ;) Tak potom si tento celok titul urcite zasluzil! Je to titul aj za vsetkych tych, co za ten cas v repre boli - Podolski, Ballack, Kahn... Myslim, ze toto je zasluzena odmena za tie roky.