Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 44791 krát)

Prihlásený papluh

• Príspevkov: 3169
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #315 : 22. Máj 2020, 18:58:15 »
V americkom kalendári sa objavilo toto promo
Je to odkaz na Model team auto

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 5064
    • Moja zbierka
« Odpoveď #316 : 22. Máj 2020, 19:17:59 »
Skoda, ze vybrali prave ten druhy najskaredsi MT. Ale OK, do zbierky to pojde.

Odhlásený mesje

• Príspevkov: 1679
« Odpoveď #317 : 22. Máj 2020, 19:21:32 »
Ak bol niekto prichytený pri obchádzaní max limitu tak za to je iný ban ako reseller ban.

Vtipalci:) existuje snáď reseller, ktorý by zároveň neprekracoval maximálne limity?!?? Tak to koho chcú vlastne amnestovat?
Ešte je možnosť, že ti blázni dali ban aj cloveku, čo kúpil 5 ks modularu, hoci bol limit 5 ks a nič teda neporušil,  ale podľa nich mohol viac kusov kúpiť jedine reseller...to už je inak choré...

Odhlásený liondee

• Príspevkov: 1342
« Odpoveď #318 : 22. Máj 2020, 21:01:44 »
To promo auto by som bral :)

Prihlásený papluh

« Odpoveď #319 : 22. Máj 2020, 22:22:24 »
Vtipalci:) existuje snáď reseller, ktorý by zároveň neprekracoval maximálne limity?!?? Tak to koho chcú vlastne amnestovat?
Ešte je možnosť, že ti blázni dali ban aj cloveku, čo kúpil 5 ks modularu, hoci bol limit 5 ks a nič teda neporušil,  ale podľa nich mohol viac kusov kúpiť jedine reseller...to už je inak choré...

Inak ak som pochopil ďalšiu dlhšiu komunikáciu tak tie limity majú rôznu váhu podľa typu situácie a produktu.
Napríklad je rozdiel či je niečo limit aktuálny (napr 1ks pri uvedení alebo akcii) a niečo limit bežný keď sú ustálené dodávky.
A napríklad PF/PUp a iné veci ktoré majú zložitejší dodávateľský reťazec sú viac sledované.

Odhlásený janicko

• Príspevkov: 343
  • Petržalka
« Odpoveď #320 : 22. Máj 2020, 22:35:23 »
Asi jedina firma na svete ktora place ze predava...
kachna si nevybera

Prihlásený papluh

Odhlásený KLF

• Moja zbierka
« Odpoveď #322 : 25. Máj 2020, 18:45:26 »
...a porovnanie s originalom. Nie je to zle a k Speed Championsom sa to hodi.

Odhlásený liondee

• Príspevkov: 1342
« Odpoveď #323 : 25. Máj 2020, 19:15:30 »
Vie mi ten Hot Road niekto zohnať?

Prihlásený papluh

« Odpoveď #324 : 25. Máj 2020, 21:41:38 »
Vie mi ten Hot Road niekto zohnať?
Však musíš nejak lokálnych resellerov motivovať nejakou ponukou :D Myslíš že budú klikať objednávku za plnú cenu zadarmo ?  >:D >:D

Odhlásený KLF

• Moja zbierka
« Odpoveď #325 : 18. August 2020, 13:49:18 »
Vyuzili ste niekto nakup tych setov, co vracaju do ponuky teraz? Ja som vzal toho Snowspeedera a bol SKLADOM. V potvrdeni objednavky co doslo mailom, je ze VYPREDANE a ODOSLE SA DO 60 DNI. To snad sranduju?! Ked nemaju ludi na vyrobu, nech zavru fabriky! A ak nemaju fabriky, nech nerobia akcie! Kokos, esteze uz nie som ambasador, bo uz by nas asi vylucili po tom co bych im tam napisal.

Odhlásený mesje

« Odpoveď #326 : 18. August 2020, 13:58:15 »
mne zrusili order, z dovodu vela objednavok - naposledy som pritom objednaval cca pred 2 rokmi a teda evidentne je to kvoli banu z minulosti kvoli vela orderom - takze neplati ta "amnestia", co spominal nedavno papluh. a prachy samozrejme zatial svietia ako odidene...

Toto vzkriesenie 2 setov som absolutne nepochopil - bud nasli nejake stratene zasoby - ale to museli byt velke zasoby, ked promuju v mailoch predaj tychto setov, a to potom musia mat riadny bordel v systeme, ze ich teraz objavili. Rozhodne nemoze ist o nejake vratene zasielky, ked je to pri snowspeederi 1,5 roka po skonceni produkcie.

Alebo nanovo tieto 2 sety vyrobili, ale to uz nerozumiem duplovane ich "logike" - zrovna snowspeeder a popup book boli mizerne predavane sety (inak by neskoncili ich vyrobu tak skoro + ceny na sekundarnom trhu velmi nestupli). To je X lepsich setov, ktore boli a su velmi popularne aj po skonceni - Saturn, Fishing store, atd. Ked znovu vydat, tak skor taketo nieco, kde si uvedomili, ze slapli vedla skorym skoncenim produkcie...
A uz vobec takymto znovuzrodeniam nerozumiem v case corony, kedy tragicky nestihaju produkciu ani aktualnych setov, tak nejake doplnovanie starín do vyroby nema vobec ziadnu logiku...

su to jednoducho retardi.

Prihlásený papluh

« Odpoveď #327 : 18. August 2020, 14:30:35 »
No limity stale platia, nebral si nieco co v minulosti ?
zevraj ten limit je 'na domacnost' a dozivotny . Co sa najme stazuju MOCeri na Power Functions a pod. Kde jeden velky model ti to prekroci/vycerpa. Tam to teraz aj zdvihali, ale len tak ze z 3 na 5 a pod.
Co sa malo rusit bol ban na ludi vzhladom na oznacenie ako resellera, tj napriklad skrz parovanie viacerych uctov a ktovie co vsetko im to sleduje.

Co sa tyka tych setov pisem na LAN uvidme co oni na to.

Odhlásený mesje

« Odpoveď #328 : 18. August 2020, 14:48:48 »
No limity stale platia, nebral si nieco co v minulosti ?
zevraj ten limit je 'na domacnost' a dozivotny . Co sa najme stazuju MOCeri na Power Functions a pod. Kde jeden velky model ti to prekroci/vycerpa. Tam to teraz aj zdvihali, ale len tak ze z 3 na 5 a pod.
Co sa malo rusit bol ban na ludi vzhladom na oznacenie ako resellera, tj napriklad skrz parovanie viacerych uctov a ktovie co vsetko im to sleduje.

Co sa tyka tych setov pisem na LAN uvidme co oni na to.

bral som to tam prvy krat tento set.
keby ma aj brali ako resellera s viac uctami, potom sa ma malo tykat to rusenie banu - evidentne to ale nefunguje...
nuz ale ked teda sa im tak dari ze to mozu rusit hlava nehlava, tak prosim :-)
esteze je tu alza a dalsi, ze sa im uz clovek nemusi tak prosikat, akoby to bola nejaka laskavost nakupovat...
ten limit pre motory pre MOCarov je fakt komicky, to je skvela "podpora".

Prihlásený papluh

« Odpoveď #329 : 18. August 2020, 14:58:29 »
a oficiálna odpoveď bola, nakupujte motory od LEGO Education partnerov ... no chlapík si za to zlizol odozvu  >:D