Autor Téma: LEGO IDEAS  (Prečítané 132961 krát)

Odhlásený sylmer

• Príspevkov: 278
Re: LEGO IDEAS
« Odpoveď #960 : 15. September 2020, 10:08:20 »

Odhlásený TOME

• Príspevkov: 348
« Odpoveď #961 : 15. September 2020, 21:54:14 »
Vďaka všetkým  :) teším sa z dosiahnutia 10K, no uvidíme ako rozhodnú. Milé prekvapenie aj ten prieskum na rebricable. Ja si ale myslím, že veľké šance bmw nemá, caterhanm bola asi výnimka potvrdzujúca pravidlo, a že radšej vyberú niečo z iného súdka, kedže tému creator áut majú. No som zvedavý  ;)

Odhlásený j.dodo

• Príspevkov: 444
  • ...zbieram, co sa mi paci..
« Odpoveď #962 : 16. September 2020, 08:22:44 »
Na druhej strane ale musis brat do uvahy, velky nemecky trh a tam chyba nieco , co by mohli povedat ... toto je nase... takze ktovie, ci to nebude prave tvoje BMW.. drzim palce... ja by som si ho kupil urcite...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 3162
« Odpoveď #963 : 16. September 2020, 09:51:01 »
Alebo Trabi :D Myslím že ten asi pozná viac ľudí ako to BMW  8) Otázne či by si ho kúpili.
To BMW je samozrejme super model, ale mám obavy či to produktovo "prepustia" z Creator Expert/18+. Ono sa zdá že Caterham nastolil nejaké možnosti ale mal unikátne vlastnosti - auto-značka ktoré evidentne neboli posudzované pre CE, veľká podpora priamo z malej automobilky, model ktorý aj napriek zjednodušeniam je stále mierny labilný a mimo cieľovky pre Creator Expert. V porovnaní s týmto to BMW oveľa viac spadá do portfólia CE/18+
Ale to je len môj pesimistický pohĺad.

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 3162
« Odpoveď #964 : 18. September 2020, 18:17:19 »
Chystá sa reedícia Saturn V a Ship in the Bottle.

Citovať
From the LEGO Ideas team:

The two sets are being re-launched due to popular demand, and as they had already left the market, we could not keep the original numbers.  The agreements with the Fan Designers remain unchanged.

Also: one of the new set numbers matches a fan designer's birthday. They were both very involved in the process.

Odhlásený PC CZ

• Príspevkov: 253
« Odpoveď #965 : 20. September 2020, 08:31:47 »
To sem zvědav jestli to bude to samé, když to má jiné číslo, nebo upravené.

Zrovna Saturna mám 2x - jednoho coby investici, do čehož mi hodilo LEGO vidle...