Autor Téma: Kvalita LEGA  (Prečítané 12705 krát)

Odhlásený matej

• Príspevkov: 655
Re: Kvalita LEGA
« Odpoveď #90 : 25. Jún 2020, 12:04:38 »
@Mikel už si asi štvrtý človek ktorý má problém s tým čelnim sklom :D

Dnes som rozoberal pre zákazníka Pet Shop hnedé dieliky začali praskát bricks plates a schody, a aj vianočný dom hnedé dieliky začali v ruke praskát!! Stou kvalitou dnes má pekné nás...!

Odhlásený stebynko

• Príspevkov: 16
« Odpoveď #91 : 25. Jún 2020, 15:13:28 »
Ja som mal rovnaky problem so zadnym sklom na Fiate 500.
Vyreklamovane, nahradny diel poslany.

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4967
    • Moja zbierka
« Odpoveď #92 : 03. Júl 2020, 18:33:50 »
No dobre, dost bolo folkloru - vratme sa od cinskych smejdov k LEGU. Akurat som zacal rozoberat Cafe Corner...

Odhlásený MiKeL

• Príspevkov: 2106
    • Moja zbierka
« Odpoveď #93 : 03. Júl 2020, 18:40:26 »
Na tebe skrachuju na postovnom, ked to budes posielat po sete ;)

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 3019
« Odpoveď #94 : 03. Júl 2020, 19:16:46 »
Odpoveď na LANe je že hlavným relevantným údajom je výstup z Customer Care. Takže pekne odporúčam nahlasovať.

A kľudne aj po 1 sete.
 Dokonca to je možno lepšie lebo pri veľa dieloch zaúraduje umelá inteligencia a zruší to ako podozrivé skôr ako sa to dostane skutočnému človeku "na stôl". Ak ju teda nenaučili zažmúriť oko pri istých farbách   >:D

Aj preto doporučujem si spraviť screenshot pred odoslaním a keď to zruší tak to "naštvane" riešiť cez telefón a poslaním zoznamu cez email.

Odhlásený martinn

• Príspevkov: 1325
    • bricksets
« Odpoveď #95 : 04. Júl 2020, 23:55:59 »
Asi tam dávajú veľa kukuričnej múky a babišovho repkového oleja :-) No dosť bolo srandy, je to smutné, že sa to takto rozpadáva, veď ja si pamätám, že dávnejšie som čítal o LEGU článok, kde stavli na tom, že majú nula reklamácií, nula stiahnutých výrobkov z trhu a podobne... Toto je fakt veľmi zlé pre nás čo mám e Lego radi celý život.

Odhlásený Anupew

• Príspevkov: 290
« Odpoveď #96 : 05. Júl 2020, 10:58:33 »
To je tak, ked sa snazia tlacit na konecnu cenu vyrobku. To je aj u nas vo fabrike na cukrovinky. Uvediem priklad ked chceli za kazdu cenu znizit vyrobne naklady. Chceli nahradit belgicku cokoladu, cokoladou z Polska a dopadlo to fiaskom. Aj teraz koli korone spekuluju kade tade aby usetrili. A takto nejak je to teraz urcite aj v TLG, takze bude este horsie :'(
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.