Autor Téma: Hidden Side  (Prečítané 1516 krát)

Odhlásený legoholik

• Príspevkov: 401
Re: Hidden Side
« Odpoveď #15 : 18. Február 2019, 15:24:56 »
ja toto cele nechapem....tu temu, ako celok....co je to vlastne? je to nejaka hra nejaky serial ci co?

Odhlásený martinn

• Príspevkov: 1277
    • bricksets
« Odpoveď #16 : 19. Február 2019, 13:35:00 »
tiež to nechápem čo to má byť za blud

Odhlásený legoholik

« Odpoveď #17 : 19. Február 2019, 15:17:30 »
inak napr ten cmiter nie je az tak zle spraveny.....i ta restika sea food je pekna i ta lodka len je tam dost balastu okolo ako napr. to modre auto nezmyselne

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4714
    • Moja zbierka
« Odpoveď #18 : 19. Február 2019, 18:56:28 »
Skusim vysvetlit, ako to funguje (ako som to ja pochopil). Kupis si nejaky zo setov. Postavis si napr. uz spominany cmiter. Nainstalujes si patricnu apku k tymto setom. Apka obsahuje vsetky tieto sety. Natocis si set smerom k sebe a zamieris mobilom. Na displeji sa zobrazi silueta setu, ktora musi +- sediet s tvarom setu. Nasledne sa Ti na displeji zacnu objavovat kadejake strasidla, zacnu sa jednotlive casti toho setu na displeji hybat (napr. sochy) a bude Ta to vyzyvat na rozne cinnosti (napr. otocit sochou a pod.) Nasledne sa na displeji zasa nieco udeje a tak dokola.
Inak zrovna u toho cmitera si neviem predstavit nejaku hratelnost aj bez tej apky. Ako sa moze dieta hrat s cmiterom? Ako, my s brachom sme mali dost dobru fantaziu, stavali sme kadeco, ale cmiter nikdy. Celkovo tie sety su hrozne skarede a bez apky si neviem predstavit nejak sa s nimi ako dieta hrat. Nam sa v tej dobe ani Time Cruisers nepacili a toto je obdoba toho. Zas na druhej strane dnes by to bol pekny ulovok niekde v obchode. O0

Odhlásený martinn

• Príspevkov: 1277
    • bricksets
« Odpoveď #19 : 19. Február 2019, 22:25:40 »
Presne toto mi napadlo to Time cruisers keď som toto videl, tiež som tomu neprišiel na chuť čo je to za zlepenec. A veru dnes to nájsť v obchode tak to kupujem :-)

Odhlásený sami2001

• Príspevkov: 222
« Odpoveď #20 : 19. Február 2019, 22:31:58 »
Chalani ono to je vlastne super vec táto téma  ;D len to chce odstup času 20 rokov  ;D >:D

Odhlásený legoholik

« Odpoveď #21 : 20. Február 2019, 16:03:21 »
time cruisers si pamatam...profesor, chalan a opica akoze cestuju casom.....to bol podla mna uplny fail....neviem ci to vobec dakto si kupil....bolo to ako zmiesanie par setov, ktorym chyba mnoho dielov do jednej nesurodej hromady....

a k tym hidden side... no inak cim dalej sa na tie sety z hiddenu pozeram, tak sa mi aj zacinaju niektore pacit.....napr. ozaj sa ta lodka aj s tou restikou po odstraneni nejakeho toho balastu vcelku hodi k IDEAS rybarskemu domceku, no a ten cmiter zas napr. k hounted hauseu  >:D....a aj ta skola sa vcelku da a to pretvorenie na obludu je az by som povedal vcelku napadite....

ostatne sety mi uz vsak pridu uz prilis uletene ...

a na apku sa vy... >:D

Odhlásený PC CZ

• Príspevkov: 146
« Odpoveď #22 : 21. Február 2019, 21:20:22 »
Dost lidi v TV sleduje seriály o paranormálnu (třeba Tu straši- to je na CZ kabelovce v SK), a tohle je na stejné téma. Mně se to líbí...

Time cruisers byly fakt slepenec dílů z x témat. Tohle odpovídá těm seriálům. Strašidelných restaurací tam bylo už dost, loď duchů je třeba v horroru Mlha, strašidelné školy taky existujì... o hřbitovech nemluvè...
« Posledná zmena: 21. Február 2019, 21:25:23 od PC CZ »