Autor Téma: Council of Elrond  (Prečítané 415 krát)

Odhlásený richchie

• Príspevkov: 57
Council of Elrond
« : 15. August 2018, 10:10:39 »
konečne sa mi podarilo dokončiť druhú verziu môjho councilu. Inšpiroval som sa jedným z top staviteľov - Disco86. Oproti jeho councilu má ten môj inak riešené niektoré časti (napr. stoličky som robil trošku inak, aj keď možno nevypadajú tak dobre ako u Disca, ale sú jeden pevný celok a môžem ich ľubovolne premiestniť a upevniť. Podobne aj podstavec pod Elrondom a Arwen je u mňa taký menej prepracovaný , nakoľko som chcel aby sa minifigurky dali napevno postaviť - s touto časťou som najmenej spokojný, čiže aj očakávam kritiku práve tejto časti... 
Čo sa týka osadenstva councilu, naschvál tam mám iné postavy ako boli vo filme (teda aspoň časť je iná..) a to z dôvodu že toto dielo (podobne ako aj včetky moje ostatné diela) plánujem zapracovať do fiktívneho príbehu, ktorý sa bude odohrávať medzi udalosťami z hobbita a pána prsťenov, detaily zatial neprezradím,  možno neskôr, no môžem uistiť že som strávil hodiny na nete aby som si vytvoril časovú os stredozeme v treťom veku z dôvodu aby som čo najvernejšie zasadil môj fiktívny príbeh do Tolkienovho sveta.
Na záver len dúfam že moje dielo sa bude páčiť. Detailne fotky sú na mojom flickri

Odhlásený sylmer

• Príspevkov: 223
Re: Council of Elrond
« Odpoveď #1 : 15. August 2018, 15:30:28 »
Malebné, teší ma pozerať na to :)

Ako sa robí múrik z lega do takéhoto oblúka?? Nezdá sa mi , že by to tam boli tehličky s pántmi..

Heh..išla som si to hneď aj skúsiť, je to zrejme metóda "ohýbaj ma mamko"  :P
« Posledná zmena: 15. August 2018, 15:37:15 od sylmer »

Odhlásený richchie

• Príspevkov: 57
Re: Council of Elrond
« Odpoveď #2 : 16. August 2018, 11:59:44 »
tak tak :-) proste som urobil mur s troma poschodiami a snazil sa ho ohnut co sa dalo. oba konce su rovne cize na tych to drzi a pod oblukom su tile kvôli lepsej stabilite.