Autor Téma: Alza  (Prečítané 5368 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 2973
Re: Alza
« Odpoveď #45 : 04. Máj 2020, 17:53:03 »
nj, desatinná čiarka ušla:D

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 19
Re: Alza
« Odpoveď #46 : Včera o 22:42:05 »
Ahojte, už si pripadám jak díler z Alzy ale spustili teraz nový program, ktorého hlavná myšlienka spočíva v tom, že ak zoženieš viac ľudí, ktorí by si chceli kúpiť nejaký tovar, všetci naňho dostanú lepšiu cenu. Niečo ako obdoba množstevných zliav v B2B segmente, akurát toto je cielené na bežného zákazníka. V ponuke sa nachádza aj pár setov, tie zľavy nie sú nejaké šialené, ale niekedy je to aj 25% percent pri dostatočnom počte participujúcich objednávok/ľudí a toto fórum by bola možno celkom fajn platforma, kde by sme sa vedeli dať dokopy a kúpiť si niečo lacnejšie.

Funguje to tak, že niekto vykliká objednávku v Alze s tým, že zadefinuje, koľko X ľudí chce do tejto akcie zohnať a zdieľa link, ktorý mu vygeneruje systém. Ak sa cez tento link urobí ďalších X-1 objednávok, systém objednávky uzavrie a za zvýhodnenú cenu budeme vedieť niektoré sety nakúpiť.

Príklad: Aktuálne je v ponuke 10266 Lunárny modul. Jeho cena je 74,90 EUR, no ak sa nás nájde 8 ľudí, bude cena pre každého 64,99 EUR a ak nás bude 14 cena pre každého 61,99.

Chápem, že viac sa oplatí počkať na 20% zľavy na Lego, ktoré Alza čas od času robí, ale možno sa občas objaví niečo dostatočne atraktívne pre dostatočný počet ľudí a oplatí sa to.

V praxi by to fungovalo tak, že do tohto vlákna by člen fóra, ktorý má záujem nahnať zopár ľudí do tejto "fasáckej" akcie, najprv pozrel, či tu už niekto takýto link nezdieľal, a ak nie, vytvoril by vlastnú objednávku a link sem nakopíroval.

Aktuálna ponuka setov v Zdieľaj a ušetri

@Admin, alebo ktokoľvek ďalší - Ak vám to príde ako blbosť, keďže tie počty ľudí bývajú pre dobrú zľavu okolo 10 ľudí a zdá sa vám to veľa, prípadne sa toto považuje za promo a nespĺňa to podmienky fóra, pokojne celé vlákno vymažte. Dik!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 2973
Re: Alza
« Odpoveď #47 : Včera o 23:00:16 »
ako info je to OK, aj dobre rozpísané, len netreba zakladať novú tému, je to stále Alza tak preto to má význam zlúčiť.