Autor Téma: Politika  (Prečítané 13749 krát)

Odhlásený bedo

• Príspevkov: 558
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Politika
« Odpoveď #90 : 23. Marec 2016, 20:31:50 »
No dobre tak s tymito prispevkami by sme mhli uzavriet temu POLITIKA ako uspesne neuzavrenu  :D a uz to tu nikdy nerozoberat  ;D

Odhlásený martinn

• Príspevkov: 1271
    • bricksets
« Odpoveď #91 : 23. Marec 2016, 20:34:51 »
Prosím ľudia toto v súkromných správach, prečo sa rieši politika ešte aj tu? :-( Toto je o Legu a peknom svete z magických plastových kociek.

Odhlásený Administrator

• Príspevkov: 106
« Odpoveď #92 : 23. Marec 2016, 21:38:14 »
Prosím ľudia toto v súkromných správach, prečo sa rieši politika ešte aj tu? :-( Toto je o Legu a peknom svete z magických plastových kociek.

Na tomto fore je priestor aj na temy mimo LEGA. A tak sme to chceli nechat aj pri tejto teme. Ked ma to nebavi, tak na to proste nekliknem. Ale zacalo to uz zachadzat pridaleko (co sa dalo cakat). Chceli sme to nechat "vylizat" autorovi tohto vlakna, ktory MUSEL pocitat s tym, kam to povedie. >:D  Takze este 24h si tu pokecajte, vyjadrite svoje nazory a potom to zmazeme.

Odhlásený STARHAWK

• Príspevkov: 1066
« Odpoveď #93 : 23. Marec 2016, 22:08:46 »
Presne preto som to dal do off topic lebo to nebolo o legu a na to tu tato kategoria je, na temy mimo lega o ktorych si chce clovek pokecat.
Vidim ze politicke nazori su tu pestre a mnohy diskutery mal aj zaujimave argumenty.

A to som este nezalozil temu o islame ;) ale to asi neham naozaj na tu hospodu :)

Odhlásený SkiFi

• Príspevkov: 610
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • Elfík minifigs
« Odpoveď #94 : 24. Marec 2016, 00:37:43 »
zatrubil som doma na mobilizaciu! :D tisice mladych figov verbuju .. plac nestastnych matiek a opustenych zienok .. this is WAR!! :D
------------d(--_--)b------------ homepage: www.skifi.sk
brickset zbierka: http://brickset.com/sets/ownedby-SkiFi

Odhlásený bedo

• Príspevkov: 558
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
« Odpoveď #95 : 24. Marec 2016, 08:13:01 »
I ACCEPT YOUR CHALLENGE  >:D

Odhlásený MiKeL

• Príspevkov: 2006
    • Moja zbierka