Autor Téma: Vozidlá MHD  (Prečítané 5630 krát)

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4733
    • Moja zbierka
Re: Vozidlá MHD
« Odpoveď #30 : 25. Máj 2019, 16:01:51 »
Pred 4 rokmi som zacal tuto temu elektrickou typu ČKD Tatra K2. Ta bola velmi narychlo postavena pre vystavu v Dopr. muzeu. Aj preto som sa nevenoval detailom. Po vystave bola rozobrata a z jej dielov vznikla klasicka kratka elektricka typu ČKD Tatra T3. Ta tu uz ale oficialne odprezentovana nebola (bola tiez v "prototypovom" prevedeni), ale obehala zopar vystav. ;) Tuto jar som ale elektricku T3 dal do (snad) definitivnej podoby a nanovo som postavil aj klbovu elektricku K2. Tentokrat uz ale v podobe zodpovedajucej viac realnej predlohe. Obe elektricky stoja na rozchode LEGO kolajnic, co zodpoveda klasickemu rozchodu kolajnic v reale (Kosice, Brno, Praha...). Maju ale lahko vymenitelne podvozky na uzke LEGO kolajnice, co zodpoveda uzkemu rozchodu v reale (Bratislava, Liberec,...). Ak by ste mali nejake pripomienky alebo otazky, smelo piste! ;)

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered

A porovnanie povodnej verzie K2 spred 4. rokov a aktualnej verzie.

ila_rendered

Odhlásený Buďo

• Príspevkov: 1262
Re: Vozidlá MHD
« Odpoveď #31 : 27. Máj 2019, 17:32:22 »
Nová je lepšia  (y) V týchto mierkach niektoré detaily skratka nedá nik  ;) Niesu na to dieliky .