Autor Téma: Propagacia a partneri vystav  (Prečítané 2794 krát)

Odhlásený STARHAWK

• Príspevkov: 1067
Propagacia a partneri vystav
« : 29. Máj 2015, 15:18:48 »
Co by sa dalo urobit na lepsiu propagaciu vystav a ci by sme vedeli zobrat nejaky retazec ako partnera vystav na vzajomnu propagaciu ?

Co sa propagacie tyka:
- davat podnety do lokalnych medii (napr Novu Banu by som mal dat do drnavskych lokalok kvoli mestskej vezi napr)
- davat na rozne web portaly (sci-fi.sk zainvolvujem kvoli velkej SW sekcii v NB, info na nodry konik uz zena rozhodila, updatnem o info a plagat)
- na buducu by sme uz mohli rozdavat ku vstupenke anketne zlosovatelne listky - jedna s otazok by urcite bola ako ste sa dozvedeli o vystave

Partnerstva za ucelom propagacie
- napada ma niektory retazec s hrackami - Alltoys, Dracik, Pompo -> oni si daju plagat o akcii do predajne a my im dame reklamu do muzea
najviac sa mi ale pozdava Dracik, ma celorocne 15% zlavy co sa dobre propaguje a ma velmi rozsiahlu siet predajni na rozdiel od Alltoys a Pompo

Nejake dalsie nazory ?
« Posledná zmena: 16. August 2015, 19:25:31 od MiKeL »

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4681
    • Moja zbierka
Re: Propagacia a partneri vystav
« Odpoveď #1 : 29. Máj 2015, 15:30:02 »
Suhlasim. (y)   Inak tie hrackarstva mam v plane oslovit, takze asi to urobime cez ich vedenie. Prva vystava v BB bola v hrackarstvach v BB a okoli propagovana plagatmi na predajniach. ;) Co sa medii tyka - tak zatial vzdy boli v mediach v danom kraji reportaze o vystave. Ale samozrejme iniciative sa medze nekladu a kazdy moze vystavy propagovat kde vie.
« Posledná zmena: 16. August 2015, 19:25:50 od MiKeL »

Odhlásený STARHAWK

• Príspevkov: 1067
« Odpoveď #2 : 16. August 2015, 14:08:22 »
Jednali sme uz s niekym z Dracika ?
« Posledná zmena: 16. August 2015, 19:26:07 od MiKeL »

Odhlásený SkiFi

• Príspevkov: 619
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • Elfík minifigs
« Odpoveď #3 : 22. Október 2015, 10:01:04 »
dracik lokalne tj donesies plagat a zajdes za manazerkou predajne mam vyborne vztahy s Dracikom v Senici a Skalici :) az by som povedal nadprimerne dobre lepsie ako v rodine ... :D :D  cize toto je uplne no Problem tam zavesit plagat :)

+ v okoli mam dobre vztahy uplne vsade .. cize plagatov viem orzmiestnit  po firmach a v info centrach kopu .. len tie nase vystavy su zatial takmer vylucne na opacnom konci SK :/
------------d(--_--)b------------ homepage: www.skifi.sk
brickset zbierka: http://brickset.com/sets/ownedby-SkiFi

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4681
    • Moja zbierka
« Odpoveď #4 : 22. Október 2015, 10:04:22 »
za manazerkou predajne mam vyborne vztahy s Dracikom v Senici a Skalici :) az by som povedal nadprimerne dobre lepsie ako v rodine ... :D :D 

Co na to frajerka? >:D

Odhlásený SkiFi

• Príspevkov: 619
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • Elfík minifigs
« Odpoveď #5 : 22. Október 2015, 10:08:49 »
chodime tam spolu je to starsia pani ;) takze strach nema :D
v skalici to je horsie to su kocky vo veku okolo 24 :)))
------------d(--_--)b------------ homepage: www.skifi.sk
brickset zbierka: http://brickset.com/sets/ownedby-SkiFi