Autor Téma: Netopýří hnízdo  (Prečítané 6942 krát)

Kuba

Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #15 : 29. Marec 2016, 18:41:14 »
Děkuji všem za pochvaly. Jsem moc rád, že se Vám hrad líbí. Dalo to hodně práce, o to více mě to tedy těší.

.....to mozno evokuje otazku ci nespravit hrad trochu temnejsi....ale naozaj paradka... (y)

Ano taková byla původně snaha, ale nějak mi to nevyšlo.  ;) Ale i tak jsem z výsledkem téměř spokojen.  8)

Odhlásený linhi

  • Príspevkov: 11
Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #16 : 29. Marec 2016, 18:52:02 »
Kubo tohle je podle me nej hrad co jsi postavil,moc se me libi...tesim se az si po 4 letech po Bouzovu
take neco takoveho vytvorim,tenhle hrad me zase nakopnul!

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #17 : 31. Marec 2016, 13:56:30 »
Perfektná práca  (y), veľké množstvo detailov, radosť sa pozerať. Oceňujem aj tú chalúpku pod hradom a lesík s medveďom...ako z rozprávky.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #18 : 04. Apríl 2016, 11:51:48 »
fajne a uplne ma ocaril ten Balkon kde sa chysta krvava hostinka :D .. no nic na hrady je latka vysoko tak snad postavim aspon z polky taku krasu :P :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Kuba

Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #19 : 08. Apríl 2016, 09:53:05 »
fajne a uplne ma ocaril ten Balkon kde sa chysta krvava hostinka :D .. no nic na hrady je latka vysoko tak snad postavim aspon z polky taku krasu :P :)


Díky, balkon hraje na hradě jednu s hlavních rolí. To byl cíl od začátku, vytvořit na hradě nějaké místo pro hlavní postavu (kterého si každý všimne), a ze kterého může hlavní postava MOCu kontrolovat dění ve svém hradě :)

Stavěj. určitě se ti dílo vydaří. Jak už jsem ti radil ve vlákně tvého hradu, určitě nepodceňuj stavbu terénu. Dobrý terén je hodně důležitý, hrad vždy jinak vynikne.  ;)

Perfektná práca  (y), veľké množstvo detailov, radosť sa pozerať. Oceňujem aj tú chalúpku pod hradom a lesík s medveďom...ako z rozprávky.

Spíš jsem chtěl, aby les vypadal jako z hororu, ale neumím stavět temně :)   důležité, že alespoň upír saje krev a ne limonádovou šťávu  ;D
« Posledná zmena: 08. Apríl 2016, 09:56:13 od Kuba »

Odhlásený LegoAdventurer

  • Príspevkov: 3
Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #20 : 04. November 2016, 14:28:57 »
Strasne prepracovaný model  :o škoda že nemám dosť prostriedkov aby som dačo také postavil aj ja....

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #21 : 04. November 2016, 15:08:50 »
Strasne prepracovaný model  :o škoda že nemám dosť prostriedkov aby som dačo také postavil aj ja....

To na zaciatku nemal asi nikto z nas. Ja som zacinal s jednim malim kiblikom lego mixu ked som bol maly, potom som si nieco malo kupil za brigady a neskor ked som zacal zarabat a legu sa viac venovat mi kazdym rokom pribudali veci.
Lego je podla mna beh na dlhsie trate, clovek nemusi mat hned hromadu na megamodely, moze zacat postupne s malimi vignetami a modelmi a ono sa to lego casom nazbiera. Zatial nedegraduje tolko takze nejakych 10r urcite vydrzi :)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Netopýří hnízdo
« Odpoveď #22 : 13. November 2016, 21:06:14 »
Veľmi pekná práca  (y) Sám som sa čosi podučil :)  Tajlovaná voda mi tam nesedí , máš tam potvôčik a ten tečie okolo hradu a do priľahleho jazierka . Sem tam dať nejaku tu vlnku nieje na škodu .Voda je predsa typický dynamický živel  ;) Moc s príbehom je sympatické plus .