Výstavy > Ukončené výstavy

Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)

<< < (2/108) > >>

KLF:

--- Citácia od: phoenicis  25. Október 2015, 16:15:12 ---BTW, niečo do tej výstavy nechystáme? Resp. nás niekto neoslovil?

--- End quote ---

Nemame zatial nic. Az na 2017 potom mame Roznavu rozpracovanu. Takze daco na prvy polrok by bodlo.


--- Citácia od: STARHAWK  26. Október 2015, 08:56:53 ---Cize inak povedane, ak sa chcu popysit najvecsou vystavou lega aka na Slovensku doteraz bola,

--- End quote ---

Najvacsou vystavou sa asi v 1. rade chceme popysit MY, nie muzeum. ;) Ale inak suhlas.

liondee:
U mňa je to jesné :

Mesto :  pribudnú nové budovy a train sety (+ asi nákladná stanica)
Model Team :  všetky čo mám (+ DHL VAN ak bude mať konečne samolepky a ak sa podarí tak jeden projekt)

No a ak nebude Budo potrebovať odo mňa materiál tak bude dioráma 2x5 baseplate :)

Anupew:
Ak je možné poskytnem všetko čo momentálne mám, ale musíte si pre to prísť a aj mi to vrátiť.(nemám vodický preukaz) :)

phoenicis:
Ináč, nádherné priestory - fakt konečne reprezentatívna výstava pre nás i pre nich. Každopádne, dúfam, že bude dosť skla alebo aspoň nejaké zátarasy v dostatočnej vzdialenosti spolu s niekým, kto by na to počas výstavy dohliadal ;)
Ináč, veľmi sa teším - konečne snáď pôjdu všetky moje SW sety (teda až na polybagy a MISBy) :)

sylmer:
Teším sa veľmi moc na výstavu aj na vás živých fanúšikov. Mohla by som doniesť nákladný vlak s hromadou kolajníc, a také tie žlté žeriavy a buldozéry na stavenisko, snáď by to šlo ešte skompletovať.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version