Autor Téma: Star Wars - filmy  (Prečítané 58867 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #45 : 18. Máj 2016, 11:13:21 »
Ooooohohohooooooo, tak to vypada perfektne. To by mohlo zachranit zbabranu e7 pokial tam nevyhodia do luftu ziadnu DS.
A je tam zaporak s bielou uniformou a vecsou hodnostou takze nove dobre telo pre Grand Admiral Thrawna.

Sú tam dobré niektoré zábery, ale moc by som sa radšej netešil, lebo posledné roky sú trailery vačšinou dobre zostrihané odrby...

A zbabraná E7 je slabé slovo... včera som si ju konečne pozrel ,ach jaj....šak Ondro povedz na rovinu, že to bola sračka, lebo podla mňa to bola totál sračka...všetkých 6 predchádzajúcich dielov bola úplne iná liga, úplne iný šport. Ani tu nebudem písať všetky tie "WTF" momenty, ale jak nabehli záverečné titulky, tak som mal pocit, že ten J.J.Abrams ma (nás všetkých?) pekne podvod.l! ...minutu som pozeral do blba, ako Luke "asi demenciou postihnutý???" v záverečnej scéne...  ;D
« Posledná zmena: 18. Máj 2016, 11:17:51 od Paliason »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #46 : 18. Máj 2016, 12:49:35 »
Pali tak moja prva veta po zhladnuti bola "Som z toho rozpolteni ...." ako pravil Kylo Hanovi priteplenim hlasom. Zena ma potom utesovala ze sak to bolo dobra a jej sa to pacilo. Vizualne, efektovo, dynamikou, humorom to bol dobry film malo to silnu SW iskru ale ta zapletka ma silne sklamala. Mozno tak do znicenia tej republikovej hviezdnej sustavy je to dobry film, sceny s Hanom su paradne ale ten zaver je humus aj ked dobre vizualne spracovany, ale humus.
A hlavne ja to porovnavam s dejom a stavom galaxie zo stareho Expandovaneho Universa (EU je setko co bolo mimo filmov, teda pc a ine hry, komixi, knihy). V povodnom EU ten dej bol ovela pestrejsi a zaujimavejsi a deju Thrawnovej trilogii tento novy nesiaha ani po clenky.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #47 : 18. Máj 2016, 16:40:49 »
Vsak to nieje ziadna novinka. Filmy tohto desat rocia ovplivaju, iba efektami... ( ale su aj dobre, ale malo ako: Interstellar, The Divide ci Atlas Mrakov). SW je obstarozna filmova seria zaseknuta v obdoby prvych casti (70. roky az zaciatok 80. rokov). A bude to este horsie aj tie nove co chystaju budu na tom rovnako. ( uz starsie filmy 80. - 90. roky som kryrizoval za tie tuctovky co oblbovali vo vsetkom. Ale teraz je to este horsie uz len efekty. Vtedy byvali aspon tie namety ako tak zaujimave. Teraz uz ani to) Takze asi tak. Tesim sa na remake dokonca trilogie Hviezdnej Brany, ale obavam sa toho, ze to bude zas len tuctovka v podobe efektov sucastnej doby, ked je to tak v mode.
« Posledná zmena: 18. Máj 2016, 16:42:52 od Anupew »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #48 : 18. Máj 2016, 16:54:10 »
Pali tak moja prva veta po zhladnuti bola "Som z toho rozpolteni ...." ako pravil Kylo Hanovi priteplenim hlasom. Zena ma potom utesovala ze sak to bolo dobra a jej sa to pacilo. Vizualne, efektovo, dynamikou, humorom to bol dobry film malo to silnu SW iskru ale ta zapletka ma silne sklamala. Mozno tak do znicenia tej republikovej hviezdnej sustavy je to dobry film, sceny s Hanom su paradne ale ten zaver je humus aj ked dobre vizualne spracovany, ale humus.
A hlavne ja to porovnavam s dejom a stavom galaxie zo stareho Expandovaneho Universa (EU je setko co bolo mimo filmov, teda pc a ine hry, komixi, knihy). V povodnom EU ten dej bol ovela pestrejsi a zaujimavejsi a deju Thrawnovej trilogii tento novy nesiaha ani po clenky.

No ja som furt čakal kedy to už začne, a zrazu The End :D
Prítomnosť H. Forda mi nestačí, zahral to ok, ale ten film celkovo bude rovnako nahovno aj ked si ho pozreš o rok....
Je to dejovo prázdnučké, polo-remake Novej nádeje, 5x vyluhovaný recyklát, instantná polievka zaliata vodou.

čo ma len tak napadlo teraz.Sú tu asi spoilery, tak kto to nevidel, nečitať:

- Ondro, povedz mi , čo robil ten homelessák Skywalker na tej skale v oceáne? ;D ...a ten imbecilný-retard výraz bez slova to som už spomenul...

- ta scénka jak sa Han stretne s tou princeznou Leiou  ;D pôsobilo to, jak z nejakej nemeckej romantickej seriálovej tvorby tzn: hrozne trapne

- hviezda smrti 3 - fúúúha, jak originálne...ale neni to tá istá jak minule - je 10x väčšia...tlieskam páni scenáristi, máte velkú fantáziu

- hlavný herci uplne strašní... (okrem Forda), nezáživné tie postavy Rey - kde ju vyhrabali? nedá sa na jej hranie pozerať, hlavný záporák na smiech, (jak sa čertil jak malý chlapec, ked mu Rey zdrhla, ostalo mu len nábytok posekať). A ten Finn - ten tam bol úplne do počtu, to ho tam pripísali do scenára asi na poslednú chvílu len aby tam bol černoch...

- ten 5 metrový Glum z pána prstenov ???  :D

- ta hlavná hrdinka ani netušila, čo je svetelný meč, nikto ju netrenoval, silu nevedela použivať ...ale hlavne že porazila toho vycvičeného Kylo Rena v súboji... trapné takéto nedomyslené chyby

- strašne slabá výprava, a kopu inych vecí na ktoré som už zabudol...proste to vyzerá jak ked sa parta fandov dohodne, že natočia po vikendoch vlastný youtube film.


Ako vraviš Ondro, Star Wars má velké univerzum, že sa tam dalo vymysleť niečo zaujimavejšie. Z tých hier ma bavili v podstate len FPSky, celá seria s Kylom Katarnom - Dark Forces + Jedi Knight, a esťe Republic Commando, inak nevznikly ziadne ine - multiplayerovky ala battlefront ma nebavia.
« Posledná zmena: 18. Máj 2016, 16:56:15 od Paliason »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #49 : 18. Máj 2016, 16:56:04 »
Ono nejde o efekty ale ako ich spravili. Viac sa sustredili na prakticke efekty a CGI dorabali len co bolo nutne. V tom su nove SW lepsie ako E1-3 lebo tak prirodzenejsie vyzeraju.

Ja dufam ze Rogue One to zachrani a ze vypoculi co sa fanom lubilo a co nie a poucia sa.

SW filmy totizto teraz budu vydavat kazdy rok a asi aj po skonceni trilogie, je to dojna krava. Len pribehy si musia dobre zvolit a nametov maju v povodnom EU dost, a aj v inich filmoch by sa kopu dobrich nametov naslo -> staci to preobliect do SW satu a hned sa na to pojde do kina.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #50 : 18. Máj 2016, 17:18:50 »
... a aj v inich filmoch by sa kopu dobrich nametov naslo -> staci to preobliect do SW satu a hned sa na to pojde do kina.
Uz teraz hovorime, ze sme to videli a scenaristov nenapadlo nic ine. Takze prebrat nieco lepsie, co sme uz videli a pozret znova.

- ta hlavná hrdinka ani netušila, čo je svetelný meč, nikto ju netrenoval, silu nevedela použivať ...ale hlavne že porazila toho vycvičeného Kylo Rena v súboji... trapné takéto nedomyslené chyby
Toto som si najprv myslel aj ja, ale nakoniec verim v to, ze mala len vymazanu pamat. Uz by ma len zaujimalo, aky ma spustac na jej obnovu. Cakal by som, ze v smrtelnom ohrozeni sa jej pamat a sila vrati.

PS: neverim, ze SW  Rogue One zachrani. Uz teraz nevedeli(nechceli) vsetko napchat do jedneho filmu. 

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #51 : 18. Máj 2016, 17:25:39 »
No ja som furt čakal kedy to už začne, a zrazu The End :D
Prítomnosť H. Forda mi nestačí, zahral to ok, ale ten film celkovo bude rovnako nahovno aj ked si ho pozreš o rok....
Je to dejovo prázdnučké, polo-remake Novej nádeje, 5x vyluhovaný recyklát, instantná polievka zaliata vodou.

jop reciklat to bol, niekde by mi to nevadilo - farmboy / scavanger na piesocnej planete
Inu suvislost da ten film ked bude mat 8 a 9 ale to budu musiet silne zamakat na zapletke a deji

čo ma len tak napadlo teraz.Sú tu asi spoilery, tak kto to nevidel, nečitať:

- Ondro, povedz mi , čo robil ten homelessák Skywalker na tej skale v oceáne? ;D ...a ten imbecilný-retard výraz bez slova to som už spomenul...
dozvieme sa v 8ke, inak asi sa tam uzieral a odisiel do exilu lebo Hanov syn povrazdil jeho ucednikov a zdrhol a zacal robit bordel v galaxii

- ta scénka jak sa Han stretne s tou princeznou Leiou  ;D pôsobilo to, jak z nejakej nemeckej romantickej seriálovej tvorby tzn: hrozne trapne
cast tej sceny bola dobra, tie hlasky ale tak co mal s nou tazko sa stretali ked ich synator je uberzloduch

- hviezda smrti 3 - fúúúha, jak originálne...ale neni to tá istá jak minule - je 10x väčšia...tlieskam páni scenáristi, máte velkú fantáziu

Jop to je kamen urazu tejto epizody. Mohli si kludne zobrat z EU galaxigun co je vierohodnejsia zbran. Zachranit by to mohlo len ak by sme sa dozvedeli ze tu planetu prerobila ina davna rasa (Rakatans) a First Order ju iba objavil a naucil sa tu zbran pouzivat a spravili si tam zakladnu.
Inak fungovanie tej zbrane sa mi vobec nepaci, na jeden vystrel nejakim podivnim plazmovim vybojom co akoze preleti krizom cez celu galaxiu a potom sa rozpoji a trafi kazdu planetku v systeme

- hlavný herci uplne strašní... (okrem Forda), nezáživné tie postavy Rey - kde ju vyhrabali? nedá sa na jej hranie pozerať, hlavný záporák na smiech, (jak sa čertil jak malý chlapec, ked mu Rey zdrhla, ostalo mu len nábytok posekať). A ten Finn - ten tam bol úplne do počtu, to ho tam pripísali do scenára asi na poslednú chvílu len aby tam bol černoch...

Ray sa mi pacila najviac z novych, zle hranie pre mna mala asi len v jednej scene ked sa tak podivne chihnala ked sa nemala
Finn sa mi nepacil len ked tam vyskakoval na Phasmu tym niga style, inak pre mna OK postava.
Kylo - je kontroverzna postava. Niektorim sa paci ako zaporak inim nie. Mne sa celkom paci lebo to proste nie je taky typicky zly zaporak. Je to proste este chlapec nevyrovnany ktoremu tlacia kaleraby do hlavi a on sa chce podobat na drsnaka deda ktoreho mu davaju za vzor.

- ten 5 metrový Glum z pána prstenov ???  :D
nie je 5m, to bol len hologram taky velky, on pravdepodobne bude normalne velky (dufam)
spekuluje sa ze to je prezivsi Darth Plagueis, co by bolo fajn pre pribeh ale v EU ho definovali ako moona a v 7ke sa to na moona nepodobalo :( skoda
O nom sa hadam viac dozvieme v 8ke

- ta hlavná hrdinka ani netušila, čo je svetelný meč, nikto ju netrenoval, silu nevedela použivať ...ale hlavne že porazila toho vycvičeného Kylo Rena v súboji... trapné takéto nedomyslené chyby
poznas Dark Forces, Kyla tiez nikto netrenoval a potom postupne dostal 7 temnych jediov
Nevies ci ju niekto v mladosti netrenoval odmalicka a ona na to len zabudla ked ju vysadili na Jakku.
Zapasnicka je celkom dobra to ukazala s tou tycou proti tym dvom gorilam na Jakku. Silu ma zdedenu po niekom .... (este nevieme s urcitostou po kom ale kandidatov je par - Solo rodina, Skywalker, Kanan, Ezra, Obi-Wan)
Sila sa v nej razne prebudila o tom je ten film aj a ma to aj v nazve.
Kyla porazila lebo bol zraneny (Chewie ho trafil do boku bowcasterom, normalne po zasahu tou zbranou lietaly troopry par metrov) a unaveny a eventualne ju aj podcenil

- strašne slabá výprava, a kopu inych vecí na ktoré som už zabudol...proste to vyzerá jak ked sa parta fandov dohodne, že natočia po vikendoch vlastný youtube film.

Lokacie neboli az take zle, bolo to pestre - sice trochu opakujuce prostredia (pust, sneh) ale to jazero a hrad Maze bola pekna lokacia, aj ten Lukov ostrov sa mi pacil. Neviem ake ine super exoticke miesta vy sa dali - leda ak by spravili Nar Shadaa alebo Koto Neimodia alebo nejaku inu lokaciu s uplne blaznivim prostredim ale to by museli CGI a toho sa chceli vyvarovat prave aby to malo viac Original Trilogy look

Ako vraviš Ondro, Star Wars má velké univerzum, že sa tam dalo vymysleť niečo zaujimavejšie. Z tých hier ma bavili v podstate len FPSky, celá seria s Kylom Katarnom - Dark Forces + Jedi Knight, a esťe Republic Commando, inak nevznikly ziadne ine - multiplayerovky ala battlefront ma nebavia.

Este si zabudol na Shadows of the Empire pribeh&hru napr. Rebel Assaulty boli nehratelne ale tiez pekne obohatili pribeh.

Uvidime ci 8 a 9 budu zas len kopie 5 a 6 alebo spravia uz nieco originalne. Potom sa mozno bude aj na 7ku pozerat inak.
Mne tam vadilo to chabe politicke pozadie a ze sa Imperium len tak lahko dalo odzbrojit. To v EU trvalo kapanek dlhsie nez Imperialci podpisali mier.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #52 : 18. Máj 2016, 17:29:29 »
PS: neverim, ze SW  Rogue One zachrani. Uz teraz nevedeli(nechceli) vsetko napchat do jedneho filmu.

R1 ma jadnoduchu zapletku: slohnut plany hviezdy smrti a dorucit rebelom (skoncia u Lei nakoniec nejako, mozno sa tak bude koncit R1 ze to transmitnu/donesu na Tantive IV aby to krasne nadviazalo na E4)
To sa za 2 a nieco hodiny musi dat prerozpravat

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #53 : 18. Máj 2016, 17:53:14 »
pripajam sa ku kritike, bol to des a hroza.
pre mna je na filme dolezita myslienka a napady - pre mna za mna, nech to nema efekty, resp nech pouzivaju plastikove modely rakiet a klasicke masky, pripadne animacie na urovni Cesta do praveku, dolezite je, aby ten film mal hlavu a patu. Kaslat na efekty, to ma byt druhorade (okrem toho, mne tie pocitacova animacie stale nevonaju a stale maju co povedat klasicke triky, tie co boli v povodnej trilogii sa mi pacili ovela viac, ako v Episodach I-III.).
Mne toto pride ako ked strajkuju scenaristi, tak si povedia producenti, ze nevadi, nieco musime natocit, nevadi ze dejovo blbost. Ved ten film nemal ziadnu fantaziu, ziadny moment prekvapenia. Totalny remake, nie pokracovanie.
Mali sme hviezdu smrti, tak mame dalsiu hviezdu smrti, ok trosku ju pomenime, nech neni cela umela.
Mali sme strasny laser, tak bude zasa, akurat s rozptylenou strelou.
Mali sme zleho muza v maske, ok bude zase, len zmenime masku, ale aspon plast musi byt.
Mame zasa zleho vladcu, nuz tu sa veru pochlapili, lebo ho dokonca zvacsili a nema len velkost cloveka :-)
Mali sme chudaka zo zapadakova, ktory nevedel o svojich schopnostiach a stal sa superhrdinom, ok bude znova, ale dame zenu, nech to neni uplne to iste...
Este aj ten konflikt otec-syn bol nanovo prevareny, akurat naopak. Co bude nabuduce? Zle dieta toho cernocha? Alebo zly robot postaveny zo suciastok R2-D2  :D?
atd atd.
Cele mi to prislo ako Austin Powers, kde si robili prdel z velkeho "lejzra"a dr. Zlosa. Keby sa to tvarilo ako parodia, tak ok, naladim sa tak, ale toto sa zial tvarilo vazne. Nuz ked sa toho chopi disney, tak z toho vznikne toto. ako ked sa rozhodli tocit piratov, tiez stale neviem, ci je to parodia. Nech tocia len kreslenky, to im ide a velmi dobre... ostatne je hnus.
Proste toto je ukazka toho, co sa stane z legendy, ked sa niekto rozhodne vytriast z toho bez rozmyslu co najviac cashu. Cely ten hunbuk s poharikmi SW, plysakmi SW, legom, oblecenim, atd atd atd, prerastol unosnu mieru a pomaly z kazdej diery cihal bojovnik z SW. Ok bral by som to, ak by to bolo zavesene na zmysluplny film. Ale zaklad celeho - film - je to totalna disney sracka.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #54 : 18. Máj 2016, 19:47:48 »
Toľko písania pre nič. Ja som si to!pozrel a hotovo. Ďalej to neriešim ako každý druhý film čo pozriem. Veď nejde o život tak nejde o nič. Len toľko som chcel.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #55 : 18. Máj 2016, 21:45:23 »
Teda neviem ako ta vasa stara generiacie   :D >:D ale mojim rovestnikom a mne samotnemu sa ten film velmi pacil- bola tam totiz rovnaka atmosfera ktoru se museli vy zazit pri prvom pozreti tychto filmov este bohvie kedy davno  :D >:D -- Jasne ze sa vam to moc nepacilo kedze to bol v podstate remake ale co sa tyka ziskania si novych fanusikov o trochu mladsich  :D >:D Tak si myslim ze to malo dost razny efekt -- co v neposednom rade dokazuje aj nakup SW hraciek ze ano

Takze je treba si uvedomit ze toto je film na ktory ste mali ist so svojim dietatom a povedat mu : "synak moj tak takto vyzera naozajstný film!!"

A ne ze to tu zvozite pod čiernu zem tyma vašima stareckym brblackama  :D >:D

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #56 : 18. Máj 2016, 23:02:02 »
Ono by to mozno z nasho pohladu nebolo tolko kritiky alebo nepochopenia..
Ale ak nie som SW fanatik a nezozeriem im uplne vsetko, tak ocakavam od filmu prinos. Hlavne kvalitny dej, kedze ide o taky brand, Akym SW je.
Dietatu by som urcite nepovedal, ze takto vyzera naozajstny film, lebo som ho uz videl, a to pred 26 rokmi, kedy SW priniesli nieco nove. Vesmir, efekty a nasich hrdinov.

Jediny problem vidim v tom, ze oni na tomto chcu zarabat prachy aj ked to za nic nestalo. Nie Je to zly film, o ktory uz nikdy nezakopnem, ak nebudem Naozaj chciet.  Ale oni to pchaju do lega, do komiksov, tricka , vlocky, co mi stale pripomina, ze som na to vobec siel do kina.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #57 : 18. Máj 2016, 23:26:20 »
Teda neviem ako ta vasa stara generiacie   :D >:D ale mojim rovestnikom a mne samotnemu sa ten film velmi pacil- bola tam totiz rovnaka atmosfera ktoru se museli vy zazit pri prvom pozreti tychto filmov este bohvie kedy davno  :D >:D -- Jasne ze sa vam to moc nepacilo kedze to bol v podstate remake ale co sa tyka ziskania si novych fanusikov o trochu mladsich  :D >:D Tak si myslim ze to malo dost razny efekt -- co v neposednom rade dokazuje aj nakup SW hraciek ze ano

Takze je treba si uvedomit ze toto je film na ktory ste mali ist so svojim dietatom a povedat mu : "synak moj tak takto vyzera naozajstný film!!"

A ne ze to tu zvozite pod čiernu zem tyma vašima stareckym brblackama  :D >:D

no tak moze to byt aj tym, ze konkurencna ponuka v sucasnosti je mizerna, latka je poriadne nizko, a kina su zaplavene samymi srackami, takze aj takyto nepodarok moze zabodovat. K nam sa oficialne SW nemohli dostat v case vzniku, ale ked uz sa k tomu clovek dostal, tak tie filmy stali za to. Som zvedavy, co zo sucasnych "hitov" bude legenda o 20 rokov - asi nic. Nejsu dolezite efekty, ci je to na videokazete v mizernej kvalite, alevo v pozerane v 5 ci 6D kine, ale myslienka, napad, idea. Ked si mam vybrat medzi filmom, kde medzi sebou bojuje superman, batman, votrelec a transformers dokopy a zbabranym SW, tak potom aj zbabrane SW je super film. Chapem viac ludi viac chuti, ale sam uvidis, ci si o 10-20 rokov pustis skor Epizodu 7 alebo 4...

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #58 : 19. Máj 2016, 10:48:00 »
Toľko písania pre nič. Ja som si to!pozrel a hotovo. Ďalej to neriešim ako každý druhý film čo pozriem. Veď nejde o život tak nejde o nič. Len toľko som chcel.

Domino, šak nás nechaj, nech si popíšeme, vymeníme dojmy, a rozptýlime mysel od lega... šak sme v offtopicu tak čo. Koho to nezaújima, nech nečita a može si písať komenty inde. Ja si rád čitam názory ostatných na veci, čo zaujíma aj mňa.
A tvoja poučka sa dá aplikovať na všetky činnosti, čo ludí zabávajú od praveku.  ;)

... toto je film na ktory ste mali ist so svojim dietatom a povedat mu : "synak moj tak takto vyzera naozajstný film!!"


nieee, ja by som synakovi toto radšej nehovoril, lebo po čase by sa začal zaujímať aj o staršie filmy celkovo (nie len SW), a potom by došiel že: "Tatko, ty vieš velké hovnisko o filmoch, ty nemáš nič napozerané, tie staré filmy všeobecne mali lepšie scenáre, lepších hercov...atd."  ;D ...no nebola by to rana pod pás??  :D

Čiže Bedo, dnešné nové filmy budú tiež stariny o 15-20 rokov, a nechajme sa prekvapiť, ako v buducnosti ešte viac klesnú nároky divákov na dobrý film. To bude možno aj Epizoda 7 považovaná za klenot.
Ale hlavne sa nenechaj poučovať odomňa, starého deduška 33-ročného, šak každý máme svoj rozum.

A ešte celkovo k novým filmom: páči sa mi kopu nových filmov, to že tu dám kritickú recenziu na jeden, nevypovedá o ničom. Keby tá E7 mala byť ohlásená ako remake štvorky, nepoviem ani prd, ale toto je pokračovanie, očakával som nové veci, čakal som od toho viac, sklamalo ma to - to je celé.
Napr. pred týždňom som bol v kine na Hardcore Henry - je to na jedno pozretie, nonstop akčná jazda až do konca, ale páčilo sa mi to,hlavne to je priekopnik v danom žánri, je to originálne, nič také tu nebolo pred tým (ak nerátam tú 5minutovú scénu z inak total blbosti Doom z roku 2005)
« Posledná zmena: 19. Máj 2016, 11:02:09 od Paliason »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #59 : 03. Jún 2016, 10:39:15 »