Autor Téma: legoholikove kocky a setiky  (Prečítané 63631 krát)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #135 : 18. September 2015, 16:09:24 »
Tak som rozbalil sandcrawlera O0 a v skatulke bola dalsia skatulka. Uz sa tesim na skladanie, ale to az niekedy na jesen ci v zime.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #136 : 25. September 2015, 16:30:37 »
otvorene MTT

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #137 : 23. Október 2015, 08:07:18 »
Paráda, raz sa aj ja odhodlám (dúfam) k setu podobnej veľkosti :)....prvý sety mám z roku 1991, žiaľ nie kompletné, dlhé roky slúžili na hranie a na niektorých kockách to aj vidno :), potom nastala "tma", LEGO odložene v škatuli. Až tento rok som sa k tomu zase dostal a už sa z tejto závislosti asi nevyliečim (dúfam :)
Veľa zdaru a zábavy pri skladaní.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #138 : 26. Október 2015, 15:01:02 »
Paráda, raz sa aj ja odhodlám (dúfam) k setu podobnej veľkosti :)....prvý sety mám z roku 1991, žiaľ nie kompletné, dlhé roky slúžili na hranie a na niektorých kockách to aj vidno :), potom nastala "tma", LEGO odložene v škatuli. Až tento rok som sa k tomu zase dostal a už sa z tejto závislosti asi nevyliečim (dúfam :)
Veľa zdaru a zábavy pri skladaní.

vdaka .a vitaj v klube O0..no ja som sa z lego manie nevyliecil do teraz a to ma lapila niekedy cca. v roku 1986 -87? neviem kedy presne....do dnes mam vsetky svoje sety od tej doby a dovolim si tvrdit, ze az na par zlomenych dielikov a zazltnutej bielej na brikoch su v takmer 100 percent stave a aj s navodmi a skatulami...

a ono to nie je tak o odhodlani zaobstarat si velky set ako o odriekani si potom inych veci ked vykrvacas napr. na sete sandcrawler. O0..

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #139 : 26. Október 2015, 16:48:13 »
vdaka .a vitaj v klube O0..no ja som sa z lego manie nevyliecil do teraz a to ma lapila niekedy cca. v roku 1986 -87? neviem kedy presne....do dnes mam vsetky svoje sety od tej doby a dovolim si tvrdit, ze az na par zlomenych dielikov a zazltnutej bielej na brikoch su v takmer 100 percent stave a aj s navodmi a skatulami...

a ono to nie je tak o odhodlani zaobstarat si velky set ako o odriekani si potom inych veci ked vykrvacas napr. na sete sandcrawler. O0..
no ak by si mi daroval tie krabice zo starého lega, určite budeš mať minimálne viac miesta na nové sety  >:D

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #140 : 29. Október 2015, 09:54:45 »
no ak by si mi daroval tie krabice zo starého lega, určite budeš mať minimálne viac miesta na nové sety  >:D

...tomu sa uz hovori posadnutost skatulami Martin O0

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #141 : 04. November 2015, 08:20:28 »
zase som zhresil.... O0

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #142 : 05. November 2015, 08:21:15 »
vdaka .a vitaj v klube O0..no ja som sa z lego manie nevyliecil do teraz a to ma lapila niekedy cca. v roku 1986 -87? neviem kedy presne....do dnes mam vsetky svoje sety od tej doby a dovolim si tvrdit, ze az na par zlomenych dielikov a zazltnutej bielej na brikoch su v takmer 100 percent stave a aj s navodmi a skatulami...

a ono to nie je tak o odhodlani zaobstarat si velky set ako o odriekani si potom inych veci ked vykrvacas napr. na sete sandcrawler. O0..

ďakujem za privítanie  O0, myslel som odhodlanie povedať manželke, že koľko by som utratil za taký set  ;D , ale inak ma v tom podporuje, takže je to super  8)
set SW 75099 sa mi celkom páči, budúci rok by som si chcel aj ja  zaobstarať zopár setov zo SW.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #143 : 25. November 2015, 14:09:02 »
ďakujem za privítanie  O0, myslel som odhodlanie povedať manželke, že koľko by som utratil za taký set  ;D , ale inak ma v tom podporuje, takže je to super  8)
set SW 75099 sa mi celkom páči, budúci rok by som si chcel aj ja  zaobstarať zopár setov zo SW.

no prave ty musis zatajovat cenu:-))tak ako ona zatajuje cenu novej kabelky ci nejakeho outfitu.-)))....a vsetko bude OK.....ta moja nastastie nema sajnu co take lego stoji...ja zase nemam predstavu co stoji kabelka ci nejaky outfit O0...a vsetko je oukej

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #144 : 25. November 2015, 14:22:33 »
no prave ty musis zatajovat cenu:-))tak ako ona zatajuje cenu novej kabelky ci nejakeho outfitu.-)))....a vsetko bude OK.....ta moja nastastie nema sajnu co take lego stoji...ja zase nemam predstavu co stoji kabelka ci nejaky outfit O0...a vsetko je oukej

Zalezi ci kupuje cinske fejky  za par drobnych alebo beha po znackovych butikoch..
Take topanky 30-50 €
Gelove nechty kazdy mesiac 15-30 €
Kabelky tu nemam prehlad ale videl som od 30 do nekonecna :-)
O kadernikoch ani nehovorim

Kebyze sa zenusky uskromnili na cinskych fejkoch tak by sme mohli mat daleko viaaaac lega :D Kvalitneho Danskeho  ;)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #145 : 26. November 2015, 07:13:49 »
no prave ty musis zatajovat cenu:-))tak ako ona zatajuje cenu novej kabelky ci nejakeho outfitu.-)))....a vsetko bude OK.....ta moja nastastie nema sajnu co take lego stoji...ja zase nemam predstavu co stoji kabelka ci nejaky outfit O0...a vsetko je oukej

To už nejde, tiež sa začala zaujímať o lego a celkom ju to chytilo :), takže bude rodinné stavanie  (y)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #146 : 26. November 2015, 07:16:55 »
Zalezi ci kupuje cinske fejky  za par drobnych alebo beha po znackovych butikoch..
Take topanky 30-50 €
Gelove nechty kazdy mesiac 15-30 €
Kabelky tu nemam prehlad ale videl som od 30 do nekonecna :-)
O kadernikoch ani nehovorim

Kebyze sa zenusky uskromnili na cinskych fejkoch tak by sme mohli mat daleko viaaaac lega :D Kvalitneho Danskeho  ;)

Najlepší prípad je, keď tú kabelku vymení za lego  :)). Na januárové narodky si moja manželka vybrala tento setík  :) http://brickset.com/sets/31038-1/Changing-Seasons

Odhlásený TUKE

  • Príspevkov: 58
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #147 : 26. November 2015, 08:30:31 »
Moja priateľka vie presne čo lego stojí a nebráni sa ma ním obdarovať, a tak isto aj ja ju  ;) Ku klasickému darčeku keď dostane nejaký creator, alebo tématicky setík, sa vždy neskutočne poteší :) A jej radosť je moja veľká radosť, lebo povedzme si to úprimne, len spokojná žena robí muža spokojným  :)
A sranda je,že priateľka má jeden z najväčších setov, ktorý ja ani nemám  ;)

A k tým FAKE kabelkám, si myslím,že tak ako tu viacerý sa bránia napodobeninám lega, tak väčšina žien sa bráni FAKE kabelkám. Pamätná veta z relácie nákupne maniačky (ktoré niekedy statočné trpím a patrične komentujem) "S fake-ovou kabelkou ani smeti vyniesť.. "  ;D
..lega nie je nikdy dosť! :)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #148 : 26. November 2015, 08:46:24 »
Moja priateľka vie presne čo lego stojí a nebráni sa ma ním obdarovať, a tak isto aj ja ju  ;) Ku klasickému darčeku keď dostane nejaký creator, alebo tématicky setík, sa vždy neskutočne poteší :) A jej radosť je moja veľká radosť, lebo povedzme si to úprimne, len spokojná žena robí muža spokojným  :)
A sranda je,že priateľka má jeden z najväčších setov, ktorý ja ani nemám  ;)

A k tým FAKE kabelkám, si myslím,že tak ako tu viacerý sa bránia napodobeninám lega, tak väčšina žien sa bráni FAKE kabelkám. Pamätná veta z relácie nákupne maniačky (ktoré niekedy statočné trpím a patrične komentujem) "S fake-ovou kabelkou ani smeti vyniesť.. "  ;D

Jaaaj, nákupne maniačky... Tuším v neděli vždycky dávali reprizu všech dílu z týdne. Jaké zní ponaučení? Nikdy nestavej v obývacím pokoji. 3:)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #149 : 27. December 2015, 17:46:48 »
MTT -  multi troop transport -Episode I. The phantom menace (skrytá hrozba) (y) O0