Autor Téma: Napodobeniny  (Prečítané 204584 krát)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #90 : 20. November 2013, 17:19:22 »
Jedine co je k svetu je Modular baraky a nejaky ten Creator. Nic v zlom.
A občas nějaký ten castle, téměř všechny LOTR a asi by se ještě pár věcí našlo.  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #91 : 20. November 2013, 19:52:44 »
Keby Lego vyrábalo niečo takéto a nie sproste Chyma, Najago, a co ja viem este aký Shit posrany. Lego uz nie je mu mna to co bolo v 80-90tych rokoch. Len same braky vyraba. Jedine co je k svetu je Modular baraky a nejaky ten Creator. Nic v zlom.

Ja si myslim ze velky posun u TLC nastal uz tym, ze opustili standardnu schemu city-vesmir-hrady a pustili sa aj do licencovanych veci, modularov, exkluzivit typu tower bridge, atd.
Ale samozrejme je co zlepsovat, nie blbosti ako Chima a Ninjago mohli trochu prepracovat do realnejsieho prostredia a bolo by to v pohode. A mnoho veci im unikne a vezme to konkurencia - sportove temy, šmoulovia, star trek, a pod.
Najma z toho futbaloveho prostredia by mali obrovske moznosti, ak by ziskali FIFA licenciu - tam si viem predstavit samostatnu CMF seriu, kde by sa zbierali cele futbalove teamy, bola by to dost zabavne spestrenie.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #92 : 20. November 2013, 20:41:22 »
Plný súhlas s Dominikom, ale aj tak ten fejk osobne nechcem ani vidieť a nie že to ešte podporiť tým, že si to kúpim.

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #93 : 14. December 2013, 19:39:58 »
Skoro som odpadla, ked som v draciku zbadala megablocks s licenciou world of warcraft! Bola som celkom nalomena, nejaký malý set skúsiť!:D

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #94 : 14. December 2013, 22:49:14 »
To WoW-ko tu už je dosť dlhú dobu :)

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #95 : 15. December 2013, 10:04:55 »
Tak ja fejky nesledujem, takze som si to vsimla az teraz... a aj na to ma musel upozonit až kamarat, inak by som si to nevsimla vobec....

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #96 : 15. December 2013, 23:15:52 »
Kludne do toho chod. ;) Mega Bloks nie je fake. Maju/mali pekne modely - hlavne ProBuilder seriu.

Prihlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #97 : 17. December 2013, 09:00:33 »
Hello. cez vikend bola v tescu akcia -30 percent. Kedze ziadne lego ma neoslovilo tak som siahol po napodobenine. MAli ju zlacnenu z 59,90 na 29,90 a este 30 percent dole.. vysla 21E .. su tam dve obrovske lode. Cez vikend som to zlozil a bol som prijemne prekvapeny. islo to sice trosku tazsie do seba, ale zato to drzi ako dive. proste parada. Mam dva velikanske sety prakticky zadarmo.   (y)
Nie som sice zastanca napodobenin, ale za tu cenu fakt parada..prikladam aj foto z policky, kde je jedna lod vedla 8109, takze je vidiet jej velkost. druha cierna este nie je dokoncena.. mozem doma odfotit aj detailnejsie. kazdopadne fanusikom pirates... odporucam

ps na poslednej fotke som sa pokusil laicky zaciernit synatora... nech je vidiet hlavne lod :-)
« Posledná zmena: 17. December 2013, 09:35:31 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #98 : 17. December 2013, 16:26:00 »
Ach jaj, no ja osobne by som napodobneninu nechcel ani zadarmo, ja som verný len značke Lego!

Prihlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #99 : 18. December 2013, 08:24:07 »
Az do vikendu som bol aj ja.. toto bola kupa len z nudze... nemohol som odtial odist len tak na lahko :-)) chcel som len povedat, ze ma to prijemne prekvapilo, ako spracovanim, tak aj kvalitou. nebol to ten hrozny cinsky plast, ako sme boli donedavna zvyknuty.  A aj navod je v celku dobre spracovany.Samozrejme nejdem teraz hned kupovat dalsie, ostanem verny legu. Bola to len alternativa, co sa mi pacila a nelutujem .  :)
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #100 : 30. Marec 2014, 19:52:12 »
Bylo by nejlepší jí co nejdříve potopit než se někomu začne líbit.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #101 : 11. Jún 2014, 09:36:51 »
Aktualny zoznam a recenzia LEGO napodobenin a klonov. Niektore su kvalitne, niektore menej. Ale co je zaujimave, tak minifigy firmy STAR DIAMOND dosahuju VYSSIU kvalitu ako CMF figurky od LEGA!

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #102 : 11. Jún 2014, 10:09:58 »
Niekto ich tuším aj predával na bazar.sk

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #103 : 11. Jún 2014, 15:07:42 »

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #104 : 11. Jún 2014, 15:49:56 »
Presne to som myslel ...tak teda je už aj na bazoši