Autor Téma: Zimne Olympijske Hry  (Prečítané 4874 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Zimne Olympijske Hry
« : 07. Február 2014, 12:11:01 »
Dnes sa zacinaju XXII. Zimne Olympijske Hry v Soči a to je vyborna prilezitost pre clenov TatraLUGu, aby ukazali svoje stavitelske majstrovstvo a predviedli, ako vidia sportove zapolenia o medaily a slavu. V nasom mini olypmpijskom suboji sa bude sutazit o set 70802 Bad Cop's Pursuit.



Do sutaze sa moze zapojit kazdy clen TatraLUGu okrem administratorov. Do sutaze sa zapoji kazdy, kto do tejto temy prida svoj model na danu temu. Kazdy sutaziaci moze sutazit maximalne s jednym modelom. Zo sutaze budu vylucene modely nesuvisiace s temou a porusujuce pravidla slusneho chovania a dobrych mravov.

Sutaz bude trvat od 7.2.2014 do 7.3.2014. Po skonceni sutaze bude prebiehat hlasovanie. Minimalny pocet sutaziacich pre udelenie ceny sme stanovili na 3. Ak sa prihlasi menej sutaziacich, cena nebude udelena.
« Posledná zmena: 07. Február 2014, 14:00:05 od MiKeL »

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #1 : 19. Február 2014, 21:47:09 »
Jsem jediný kdo tu něco chystá? :-\

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #2 : 20. Február 2014, 08:35:25 »
No dufajme, ze vas je tu viac. Ale kedze podmienkou bolo prihlasenie sa fotkami modelu, tak ich najskor treba postavit, co chvilu trva a nikto sa neunuval ani napisat, ze JA, JA, JAAAA!!!!

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #3 : 20. Február 2014, 09:46:16 »
Napad by bol, len este vhodne kocky zohnat  :)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #4 : 20. Február 2014, 11:30:17 »
Napad by bol, len este vhodne kocky zohnat  :)

Ved aj zlty sneh je sneh ;) Ale pozor, nejest!!! >:D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #5 : 01. Marec 2014, 23:31:48 »
Olympijske medaily su uz vsetky rozdane, ale mam pocit, ze tento set nebude udeleny nikomu a budeme si ho musiet nehat. Posledny tyzden na prezentovanie sutaznych diel. To je fakt problem vyfotit hocijaku zimnu blbost? (aj ked tento rok zima nebola)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #6 : 08. Marec 2014, 13:55:23 »
Sutaz sa skoncila. Odmeneny nebude nikto, kedze cenu nikto nechce. Tak vam treba.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #7 : 08. Marec 2014, 21:06:28 »
ked som dnes synovy povedal, ze sutaz sa uz skoncila tak sa na mna nahneval, lebo som mu od zaciatku sluboval ze spolu nieco postavime.  Tak vecer sme este toto postavili. (kvalita fotiek pracovna)

,,Atmosfera Sochi 2014"  -  jarne pocasie, stavebny ruch,....

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #8 : 09. Marec 2014, 13:16:18 »
Som sklamany, ze NIKTO sa tejto sutaze nezucastnil. Fakt nechapem dovody, preco Slovaci su taki zadubeni. Podobne sutaze bezia aj v Polsku, Cesku a Madarsku (len co ja viem). Tam ta aktivita vyzera UPLNE inac! My sme dostali od TLG krabicu setov, ako podporu. Mozme ju pouzit na recenziu, alebo ako cenu do sutaze na fore, alebo na vystave... Zadarmo vam tie sety dat nemozme. To fakt nestoji 10 minut stavania za fungl nove LEGO? No asi iba Slovakom nie. My admini sa sutaze zucastnit nemozme, ale aby som tu netliachal len tak vetra, tak som pred pisanim tohto prispevku obetoval 10 minut na stavbu tohto MOCu (pisanie tohto prispevku mi zabralo viac casu ako stavba samotneho MOCu):

ila_rendered ila_rendered

Ako vidite nic zlozite, nedal som si na tom ani nejak extra zalezat - otazka FAKT par minut! A napada ma X dalsich MOCov danej temy. Toto je pre nas Slovakov (nebudem sa vyclenovat) taky problem?? No ak ano - OK, nebudeme ich ponukat vam, ale potesia sa novym setom uplne cudzie deti na vystavach. A FAKT POTESIA! Uz vidim tie vyhovorky:

1) nemam dostatok dielikov
2) nemam fantaziu
3) hanbim sa za svoje dielo, lebo neviem dobre stavat
4) nemam cas

ANI JEDNO z toho nie je relevantne!

1) pozrite sa na ten moj bleskovy MOC - zda sa niekomu narocny na dieliky? To hadam nie. Dalsim prikladom je moj Mini Zetor zbuchany za 5 minut. Zda sa niekomu narocny na dieliky??
2) nie kazdy moze mat fantaziu, ale uprimne - je treba na taketo male dielo nejaku velku fantaziu? Ved to postavi dieta na 1. stupni ZS. Mnoho z vas ma deti - ak uz nemate fantaziu vy, nechajte dielo postavit detom! Tie sa radi zahraju a mozno aj potesia novemu LEGU.
3) nuz ked ja som sa nehanbil tu prezentovat tie 2 vyssie spomenute MOCy, tak sa nemusi nikto za nic hanbit! Nikto tu od vas neocakava, ze budete stavat MOC na urovni Paliasona, Buda, ci podobnych. Prikladom vam mozu byt napr. Misoku-ove diela.
4) o kolko viac casu ma Cech ako Slovak? O tolko viac casu, ze tam sa ludia predbiehaju v stavani? Hovadina! Tych par minut s dietatom, alebo sam si na ten MOC urcite vie kazdy najst! Len treba chciet.

Vychadza mi z toho celeho jednoznacne, ze je to v Slovakoch ako takych! Mnohi tu poberate aj LB - co ste z toho postavili? A zase - nik necaka hrady ala Danyboy, ale mala pevnost s vezickou a 5 rytiermi na podlozke 32x32 je myslim si zvladnutelne pre kazdeho. My Slovaci staviame NAJMENEJ z celej strednej Europy! A to je holy a nevyvratitelny fakt. Zbieranie LEGA je pekna zaluba. Ale LEGO je primarne urcene na stavanie! To si uvedomte.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Zimne Olympijske Hry Nové
« Odpoveď #9 : 09. Marec 2014, 17:20:43 »
Pred 4 rokmi som s touto jednoduchostou zvitazil ;)

« Posledná zmena: 09. Marec 2014, 21:47:03 od MiKeL »

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Zimne Olympijske Hry
« Odpoveď #10 : 09. Marec 2014, 18:46:42 »
Ja som olipiadu nesledoval lebo ma vobec ale vobec nezaujma. Takze asi tak :) Preto som ani nemal dovod daco stavat a na druhej strane staviam toho aj tak dost na vystavu :D