Iné > Kniha prianí a sťažností

Tlačítko "Upravit"

<< < (2/3) > >>

STARHAWK:

--- Citácia od: SkiFi  05. Marec 2015, 11:59:04 ---....
....
Hodilo by sa to podla mna aj na vystavy kde by v hlavnom prispevku vzdy bol sumar uz dohodnutych info napr: ucatnici, rozloha, terminy, prepravy a ulohy .. stav uloh atd..

Ja tento napad podporujem ;)

--- End quote ---

Ano, presne na vystavy je to nutne, aby clovek vedel co je top aktual a dohodnute a nemusel citat cez 10 stranok prispevkov

A ak by to bolo tech mozne tak tiez podporujem navrh dat 2 typi vlakien, reakcne a updatovacie/zberacie - to by riesilo aj KLFovu namietku aby si ludia nemohli upravit clanok o ktorom zacali diskusiu lebo ak si zalozi vlakno typu updatovacie tak by kazdy vedel ze je to presne na to urcene

kamil:
Podporujem navrh. Tiez mi chyba tato funkcionalita.

phoenicis:
Súhlasím s MiKeL-om. Podľa mňa je to tiež trošku kontraproduktívne. Keď už si svoj názor napísal, mal by si čeliť odozvám. Verím, že sa tu nebudeme ťahať za slovíčka a pod., ale ak by každý hodil do konverzácie len 1 príspevok, ktorý by potom upravoval podľa vôle, stratilo by to prehľadnosť možno ešte viac.
Druhá vec je, keď človek v prvom príspevku hodil nejaké dôležité info, ktoré sa aktualizuje. Navrhujem preto, aby si onen člen vyžiadal administráciu onej konverzácie priamo u admina.
V súkromnej inzercii máme vlastnú administráciu automaticky. Navrhujem túto vlastnosť rozšíriť aj do niekoľkých ďalších sekcií, v ktorých je 1. príspevok dôležitý (napr. recenzie a pod.). Som však PROTI tomu, aby bolo tlačidlo Upraviť v každom príspevku, ktorý ste/SME kedy kam pridali. Každopádne, svoj názor má každý možnosť upraviť celý čas, dokiaľ naň nezareagoval niekto iný. Fórum nie je CHAT, takže každý má relatívne dostatok času premyslieť si, čo chce napísať ;)

MiKeL:
a jedneho fulltime php programatora k tomu. dakujem

matt251:

--- Citácia od: phoenicis  10. Marec 2015, 22:42:40 ---Súhlasím s MiKeL-om. Podľa mňa je to tiež trošku kontraproduktívne. Keď už si svoj názor napísal, mal by si čeliť odozvám. Verím, že sa tu nebudeme ťahať za slovíčka a pod., ale ak by každý hodil do konverzácie len 1 príspevok, ktorý by potom upravoval podľa vôle, stratilo by to prehľadnosť možno ešte viac.
Druhá vec je, keď človek v prvom príspevku hodil nejaké dôležité info, ktoré sa aktualizuje. Navrhujem preto, aby si onen člen vyžiadal administráciu onej konverzácie priamo u admina.
V súkromnej inzercii máme vlastnú administráciu automaticky. Navrhujem túto vlastnosť rozšíriť aj do niekoľkých ďalších sekcií, v ktorých je 1. príspevok dôležitý (napr. recenzie a pod.). Som však PROTI tomu, aby bolo tlačidlo Upraviť v každom príspevku, ktorý ste/SME kedy kam pridali. Každopádne, svoj názor má každý možnosť upraviť celý čas, dokiaľ naň nezareagoval niekto iný. Fórum nie je CHAT, takže každý má relatívne dostatok času premyslieť si, čo chce napísať ;)

--- End quote ---

Suhlasim s tebou.
Na taketo radikalne zmeny tu mame nasish milych zlatych adminov, ktori bezproblemov aj mne vyhoveli niekolko krat :-)

Mozno by stalo za uvazenie spravit len "doplnovanie"prispevku.
Jednoducho napise sa text a odosle... Klikne sa na  "doplnenie/upravu"  s tym ze nemoze zasiahnut do povodneho textu, len pod text dopisat svoj update, ktory bude oddeleny od povodneho prispevku s vyraznenim pismom "edit , datum a cas" . Myslim ze to bude dostatocne prehladne a uspokoji to myslim vacsinu z nas.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version