Autor Téma: Alltoys  (Prečítané 35650 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Alltoys
« Odpoveď #45 : 13. November 2014, 12:48:42 »
Od dobre informovaného zdroja som zistil nasledovné - mal by tam byť oficiálny lego store

Mas zly "dobre informovany zdroj".  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alltoys
« Odpoveď #46 : 13. November 2014, 13:48:57 »
Tak potom preco zavadzaju, ze "KOCKA - specializovana predajna" ?? (n)

Maju zvlast vchod z galerie a prepojenie s Alltoys je 'len' cez 3m dvere  ;D
jo a maju ich cenovky, nielen vyskou ale aj potlacou

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Alltoys
« Odpoveď #47 : 13. November 2014, 15:08:21 »
Dnes som bol pozriet na ten novy lego obchod v Bory Mall. Zial obavy z poslednych dni sa naplnili - neni to ziadny lego store, ani oficialny, ani polooficialny. Je to len osobitne oddelenie patriace pod Alltoys, pricom je to s ostatnym hrackarstvom prepojene.
Cize sortiment a ceny su ake pozname z ostatnych alltoys shopov, akurat ze je tam toho viac - viac beznych setov, su tam niektore exkluzivity (vid foto), avsak s katalogovymi cenami - tj TowerBridge 220 eur, pet shop a emporium 150 eur, simpsons 200 eur, death star 420 eur, architectures. Akurat minus 5% s alltoys kartou. Exkluzivity z lego store ako su Ideas ci halloween / season / holiday setiky som tam nevidel. Do detailov som to tam znechuteny nepozeral, boli tam nejake privesky, blbosti, lego stoliky, inak nula bodov.
Neodpustil som si "naivnu" otazku, ci tam platia lego vip karty - samozrejme kukali na mna ako na blazna.
Cize mozme zabudnut na lego store, resp dorucovanie shop@home objednavok na Slovensko.
Ten obchod ma jediny zmysel - ze ked budu nejake zlavy v alltoys, je tam trochu vacsi vyber. Ale asi exkluzivity do zlavy nepojdu - alltoys akcie sa tykaju beznych setov. Cize je to fajn akurat na zlavy na bezne sety, ktore sa minu v avione alebo eurovei.
Osobne nechapem z coho chcu zivit tu plochu - velke sety tam kupi len par zufalcov, co nepoznaju ine moznosti, bezne sety sa predaju najma pred vianocami, inak je to mrhanie pomerne velkym priestorom a radsej by spravili, keby vylozili len po 1-2 setov z kazdeho a zvysok supli do skladu a uskromnili sa s priestorom. Je to fakt zbytocne mat taky pomerne velky shop. V podstate cely bory mall je len dalsia velka nakupna kocka s mizernou orientaciou vnutri a s nicim mimoriadnym naviac.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Alltoys
« Odpoveď #48 : 13. November 2014, 16:42:51 »
Dakujeme mesje ale jeto zlozitte kupit exkluziv set velky ved asi nikde to nemaju v obchode len v Kosiciach v Legaciku maju nieco. Nevidel si tam dake polybagi to by mali mat ponukat nedostupne polybagi.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Alltoys
« Odpoveď #49 : 13. November 2014, 17:17:48 »
Pozeram, ze ponuku maju asi taku istu ako v Avione, akurat mozno na vacsej ploche plus par nepodstatnych blbosti typu stoliky naviac.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Alltoys
« Odpoveď #50 : 13. November 2014, 17:47:57 »
Dakujeme mesje ale jeto zlozitte kupit exkluziv set velky ved asi nikde to nemaju v obchode len v Kosiciach v Legaciku maju nieco. Nevidel si tam dake polybagi to by mali mat ponukat nedostupne polybagi.

Polybagy som si nevsimol, mozno jedine privesky... Ake polybagy mas na mysli konkretne? Ak take co byvaju v lego store, tak to urcite nebudu mat.
Je to fakt len take vacsie alltoys, kde pridali par exkluzivov. Len je to na vacsej ploche a tvaria sa ake terno ponukaju...
Myslim ze na klasicky lego store mozme zabudnut, vsak ho aj tak ma len par vyvolenych krajin. Uspechom bude, ked za 20 rokov sa TLG dopracuje k SK verzii shop@home s dorucovanim na Slovensko - asi to chce fakt "cas" a "namahu", aby prelozili tu ich mizernu web stranku s katastrofalnym uzivatelskym rozhranim a prekopcili ceny z rakuska, plus vyriesili neskutocne zlozitu logistiku dorucovania, ked dorucuju do skoro vsetkych okolitych krajin, ale nevedia dorucit o 10 km dalej od Bergu...

Odhlásený buggy

  • Príspevkov: 10
Re: Alltoys
« Odpoveď #51 : 13. November 2014, 19:28:31 »
Myslim si, ze je to len promo akcia Alltoys, aby na "Lego" predajnu nalakali ludi do Vianoc. Casom to zrusia, aby to mohli utiahnut. Fakt je to obchod len na velmi zriedkave akcie, inak je to velmi drahe a kazdy moze najst cenu nizsie inde bez namahy.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Alltoys
« Odpoveď #52 : 13. November 2014, 19:35:23 »
Polybagy som si nevsimol, mozno jedine privesky... Ake polybagy mas na mysli konkretne? Ak take co byvaju v lego store, tak to urcite nebudu mat.
Je to fakt len take vacsie alltoys, kde pridali par exkluzivov. Len je to na vacsej ploche a tvaria sa ake terno ponukaju...
Myslim ze na klasicky lego store mozme zabudnut, vsak ho aj tak ma len par vyvolenych krajin. Uspechom bude, ked za 20 rokov sa TLG dopracuje k SK verzii shop@home s dorucovanim na Slovensko - asi to chce fakt "cas" a "namahu", aby prelozili tu ich mizernu web stranku s katastrofalnym uzivatelskym rozhranim a prekopcili ceny z rakuska, plus vyriesili neskutocne zlozitu logistiku dorucovania, ked dorucuju do skoro vsetkych okolitych krajin, ale nevedia dorucit o 10 km dalej od Bergu...
Mislim normalne city nezas dake nedostupne len city ktore musim objednavat zo zachranicia toje smutne. Ved na nas ani nepride rada fakt to je smutne ze skoro vsetke okolie krajin ma daky poriadny Shop na lego.

Myslim si, ze je to len promo akcia Alltoys, aby na "Lego" predajnu nalakali ludi do Vianoc. Casom to zrusia, aby to mohli utiahnut. Fakt je to obchod len na velmi zriedkave akcie, inak je to velmi drahe a kazdy moze najst cenu nizsie inde bez namahy.
Presne tak buggy ved to je Alltoys len dali dake eskluziv setiky.
« Posledná zmena: 13. November 2014, 19:45:27 od Administrator »

Odhlásený buggy

  • Príspevkov: 10
Re: Alltoys
« Odpoveď #53 : 13. November 2014, 20:16:47 »
Bol som aj v Draciku a nic. Ani len jediny kus specialitky a ziadna akcia.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Alltoys
« Odpoveď #54 : 13. November 2014, 20:54:40 »
Nepochopte ma zle ale podla mna to otvorili lebo sa blizia vianoce tak chcu zarobit a po novom roku to pojde dole vodou! ,Nikto nechce mat strati v trzbe tak tiez by som nedaval zlavi   C:-).

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Alltoys
« Odpoveď #55 : 13. November 2014, 23:32:16 »
Ja vitam kazdu takuto predajnu, resp. oddelenie.
Ano, aj ja som trochu sklamany ze nas oficialny legostore stale obchadza.
Na druhu stranu fandim kazdemu predajcovi, ktory si dovoli v tak exkluzivnych priestoroch
ako su nakupne centra vyclenit plac pre hracie stoly a to hned tri! plus ten zvysok.
Myslim ze alltoys je pre draka vazna konkurencia aspon co sa tyka vyberu, a to myslim celorocne,  a co sa tyka cien tak si treba pockat ma vypredaje a mozem potvrdit ze byvaju aj 50 a uz som zazil aj viac.
Urcite, smakov typu polybagy sa nedockame, no tie som nevidel v ani jednom legostore v londyne. (teda okrem mini a aj ten sa nedal kupit.)
bye

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alltoys
« Odpoveď #56 : 13. November 2014, 23:58:37 »
Ak porovnám celkovú rozlohu Alltoys (+Kocka) v Bory tak sa mi zdá, že narástla aj oproti Avionu. Z toho pohľadu aj LEGO časť narástla, síce je pomerovo väčšía ako ako v tom Avione, ale asi nie o moc. Uvidíme či vedia čo robia.

Mimochodom, aj Pompo v Centráli prerobilo ďalší polovičný regál na LEGO, tak asi to nebude s predajom tak zlé...


Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Alltoys
« Odpoveď #57 : 09. December 2014, 09:13:35 »
alebo aj Target ti maju kazdu chvilu nejake free exclusive sety. Niekto tu pisal, ze ci m je klasicky lego shop vynimocny: no uz len tou stenou kde si clvoek moze nahrabat dielky alebo si vyskladat figurky + maju skaldom veci ktore su na eshopoch davno vypredane. Minimalne pre mna z pohladu dielkov na minifigy je to super .. + maju tam ako jediny dobry zdroj nepotlacene torza roznych farieb :) teraz som si par priniesol z Nemecka aj ked ta cena nie je nic moc. Dokonca sa tam daju kupit rare minifig elementy ked sa clovek pohrabe najde cokolvek aj starsie veci. Ja na dalsi tyzden idem do Viedne do LEGO obchodu =)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený mojmír

  • Príspevkov: 5
Re: Alltoys
« Odpoveď #58 : 03. August 2016, 16:52:32 »
V Kocke Alltoys v Boroch majú v akcii Ninjago Lego (-33%), niektoré Lego City sety (-33%), Star Wars Kylo Ren veľká figurka a niektoré ďalšie Lego sety.

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Alltoys
« Odpoveď #59 : 03. November 2016, 13:20:10 »
Od 4.11 piatok do 6.11 nedeľa bude v alltoys akcia -20%, v predajniach aj na eshope, na všetko Lego. Dopravu kuriérom dávajú bezplatne, len neviem podľa čoho... Precenené to ešte nemajú.