Autor Téma: LEGO Zberatelia/Zberatelstvo  (Prečítané 16947 krát)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: LEGO Zberatelia/Zberatelstvo
« Odpoveď #30 : 22. Marec 2016, 01:00:04 »
IDEAS set je "výstavný" a podľa starých filmov - staré auto a chlapi. Ten nový je "hrací" a podľa nového filmu má ženské a novú verziu auta. Myslím, že na výber nieje  ;)
Takže k Exclusive setu, "patrí" IDEAS, lebo budova je zo starého filmu...

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: LEGO Zberatelia/Zberatelstvo
« Odpoveď #31 : 22. Marec 2016, 18:53:25 »
Moj ďalší kontakt z Legom je až teraz, po vyše 30 rokoch, vďaka malému synovi, ktorý sa do Lega zamiloval a veľmi ma to chytilo. Mám už pre neho nakúpené všeličo a strašne sa musím premáhať, aby som mu to nedával často, aby nebol rozmaznaný fracek. Ale keď mám "dovod" mu to dať, ani neviem, kto má vačšiu radosť.

presne takto to zacalo u nas v roku 2012 ked som vtedy 4,5 rocnemu synovy kupil prvy set. Dnes uz  je z neho nadseny fanusik lega  . A nazbierierala sa toho za ten cas poriadna kopa - dnes uz musime vyuzivat externy sklad na 2/3 nasho lega, lebo  do detskej izby sa to uz nepomestilo.

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: LEGO Zberatelia/Zberatelstvo
« Odpoveď #32 : 22. Marec 2016, 21:35:06 »
presne takto to zacalo u nas v roku 2012 ked som vtedy 4,5 rocnemu synovy kupil prvy set. Dnes uz  je z neho nadseny fanusik lega  . A nazbierierala sa toho za ten cas poriadna kopa - dnes uz musime vyuzivat externy sklad na 2/3 nasho lega, lebo  do detskej izby sa to uz nepomestilo.
Bývam v penthouse s veľkou obývacou časťou, kde sa tie veľké Exclusive sety dajú pekne vystaviť, aby sa stali súčasťou bytu, napr. aj tie Modulárne domy do väčších častí. Teším sa na to.