Autor Téma: TRENČÍN 2016 - Podpora  (Prečítané 20065 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #30 : 16. September 2016, 07:39:47 »
hlasim sa aj ja a TO JE TAKY PROBELM NAPISAT ludom Co VYSTAVUJU MAIL???!!!!!!!!!!!! keby mi nenapise KLF tak ani o tom neviem. necekujem vsetkych 60 stranok a vsetky fora na ktorych som regnuty kazdy den!!!!

A TO JE TAKY STRASNY PROBLEM SLEDOVAT JEDEN DVA THREADY O TOM, CO SA DEJE S VYSTAVOU?!!!! KED CHCES IST NA ZACHOD, TIEZ CAKAS, ZE TI WC POSLE MAIL, ZE POD MA NAVSTIVIT? PODPORA JE DOBROVOLNA, NIKOHO NENUTIME SA JEJ ZUCASTNIT, TAK HADAM KED NIECO CHCEM, TAK SI TO SLEDUJEM. JA MAM KOPU INEJ ROBOTY AKO SLEDOVAT KAZDEHO CI "CEKUJE" TO CO MA!!!

Bola to len dobra vola a volny cas KLF, ze odsledoval, kto sa este neprihlasil a dal ti vediet, tak sa mu aspon podakuj!!!
« Posledná zmena: 16. September 2016, 07:43:28 od MiKeL »

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #31 : 16. September 2016, 07:56:07 »
das vyzvu niekde na fore 13.9.2016 s tym ze maju ludia cas sa regnut do 15 .. to su 2 dni ANO JE TO PROBELM SLEDOVAT FORUM !!!!!!!!!!!!! JE PROBLEM NAPISAT HROMADNU SPRAVU KTORA PRIDE KAZDEMU DO MAILU???????????????????????????????? Tato udalost sa neopakuje kazdy mesiac navyse si takyto postup zvolil prvy krat vzdy isla vyzva hromadkou.

Ako vobec mozem sledovat kazde forum kazdy den a cekovat vsetky thready ci niekde neprisla nejaka casovo obmedzena vyzva?? Vidim ze si to nevsimol ani dlasi po mne este kolko ludi to nevidelo? Kupujem lego nemale naklady su s tym casove aj financne a tuna je probelm napisat jednu hromadku.. toto je cisty fail!!!

Co tak sa ospravedlnit a zobrat zoznam z fora vystavovatelov a rozposlat minimlane im hromadku? 

------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #32 : 16. September 2016, 08:00:30 »
Vies aj moja ucast na vystavach je dobrovolna ... jedina hmatatelna odmena za tieto vystavy a to ze sa tma ludia ucastnia okrem toho ze ich to bavi a dobreho pocitu je prave nejaky ten 1 set z podpory a ty napises ze ucast na podpore je dobrovolna .. si zomna robis prdel???? Ked idem na WC co je asi uplne ze mimo prirovnanie posle mi notifikaciu mocovy mechur .. skusim ho nabuduce ignorovat .. alebo nesledovat asi sa prihlasi 20x ...

Uvedom si ze ta podpora existuje len kvoli vystavovatelom ... a aktivita ktora je za psotavenim modelov aj financie daleko daleko prevysuju namahu rozposlat hromadnu spravu.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #33 : 16. September 2016, 08:07:45 »
normalne a slusne je nedrzkovat adminom ;)
bye

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #34 : 16. September 2016, 08:24:48 »
Vies aj moja ucast na vystavach je dobrovolna ... jedina hmatatelna odmena za tieto vystavy a to ze sa tma ludia ucastnia okrem toho ze ich to bavi a dobreho pocitu je prave nejaky ten 1 set z podpory a ty napises ze ucast na podpore je dobrovolna .. si zomna robis prdel???? Ked idem na WC co je asi uplne ze mimo prirovnanie posle mi notifikaciu mocovy mechur .. skusim ho nabuduce ignorovat .. alebo nesledovat asi sa prihlasi 20x ...

Uvedom si ze ta podpora existuje len kvoli vystavovatelom ... a aktivita ktora je za psotavenim modelov aj financie daleko daleko prevysuju namahu rozposlat hromadnu spravu.

Ty si to aj citas po sebe alebo proste len mas potrebu sa strapnit? CELE TOTO JE O DOBROVOLNOSTI!!!! Mas ty vobec predstavu, kolko casu, energie a penazi som ja minul na to, aby si tu mohol vobec nieco napisat?!!! Preplatis mi to? Aka podpora existuje pre ludi, co sa staraju o to, aby vobec nejake vystavy boli? Zacneme vyberat rocny poplatok? Nebyt ludi, ktori tu podporu vobec vybavili, tak nemas nic. Cele toto je hobby a hobby sa clovek venuje preto, lebo to chce a bavi ho to, a nie preto, ze ma z toho nejaky zisk (to je podnikanie) a uz vobec nie preto, aby si potom vyplakaval, ze kolko si do toho vrazil. Kazdy z nas do toho dal nemalo prostriedkov a drviva vacsina si ten cas na odsledovanie toho, co sa deje, najde.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #35 : 16. September 2016, 08:49:25 »
stale si nepovedal ze ci je taky problem napisat hromadku ako to bolo ZVYCAJNE. Das casove rozhranie 2 dni ja sem chodim raz za tyzden ak ma to napadne zrovna lebo nestiham reagovat a citat na pracovne maile tak mam proste smolu. 2 dni su sakra malo ak ma niekto nabity harmonogram 2 dni utecu ako hodina bez toho aby vobec uvazoval nad tym ze niekto niekde zmenil postup a nepreide mu vyzva ako predtym.

Admin je clovek ako kazdy iny bud ma pravdu alebo nema ak ju nema neni dovod to respektovat a tvarit sa ze to je v pohode.

ja by som navrhoval dat informacie o podpore verejne, kolko setov sa da zobrat, kolko si ludia zajednali a co je volne a so zvyskom rozhodnut. Aby sa nestalo ze ostane plno volnej podpory za ktoru sa nakupia podlozky ...
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #36 : 16. September 2016, 08:56:36 »
tvl ved to tu je vo verejnom vlakne vystava v trencine, mikel spravil extra vlakno aby to bolo prehladnejsie...
ked nemas cas tak si daj sledovat vlakno vystava a vies co je nove!
btw admin ma vzdy pravdu ;)
bye

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #37 : 16. September 2016, 09:04:52 »
no ja som to stihol a co taky Jago? odpovedal po termine ... nema narok na podporu?

Dat si sledovat vlakno ktore neviem ze vzniklo? Alebo celu sekciu vystav kde mi bude chodit dalsich xy mailov ktore budem musiet citat .. to nie je riesenie. :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #38 : 16. September 2016, 09:49:28 »
Ja som sa prihlásil na výstavu len včera, kedže trebalo exponaty. Ak ostane 40 miesto volne budem rad.
Dakujem

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #39 : 16. September 2016, 10:23:30 »
O podporu k vystave sa prihlasili:

1. martinn
2. STARHAWK
3. papluh - 10252 Big Ben
4. misoku
5. drdano
6. Juri
7. hrubko
8. matt251 - 71006 Simpson House/10254 Winter Holiday Train
9. Kuba
10. bedo
11. jz77
12. Danybůjek
13. mesje - 71040 The Diseny Castle
14. danny01 - 42056 Porsche 911 GT3 RS/71040 The Disney Castle/71016 The Kwik-E-Mart
15. Jammo
16. Praetor
17. liondee
18. dolfy3 - 71040 The Disney Castle
19. GRIFFIN93
20. sami2001
21. sylmer
22. Buďo
23. janicko
24. matej
25. duroduro
26. kamil
27. SkiFi
28. Jago
29. juraj

Je vas 29, k dispozicii mate 38 setov (2 sme rezervovali na nase uvazenie), tak vas poprosim si ich nejako rozumne prerozdelit. Vyber nahavame cisto na vas, ja budem kazdy den (podla casu) updatovat zoznam, aby bol jasny aktualny stav. Vo stvrok 29.9. chceme zoznam odoslat do TLG, tak vas poprosim to skompletizovat do rana toho dna. Zmeny po case odoslania uz z pochopitelnych pricin nebudu moct byt akceptovane.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #40 : 16. September 2016, 10:40:25 »
 (y) super
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #41 : 21. September 2016, 09:28:32 »
Este doplnim, ze sety, o ktore mate zaujem piste sem, do tejto diskusie. Kto moze kolko setov si rozhodnite sami medzi sebou, do toho vam zasahovat nebudeme.

A kedze je vas par novych, co sa este podpory neucastnili, a pre harcovnikov pripominam, ze sety su urcene LEN VAM a je ZAKAZANE ich predavat ci darovat niekomu inemu.

"Support, in any capacity, is offered solely for the personal use of participating RLUG members; discounted and/or free of charge items are under no circumstances to be resold. Additionally, any support received from this program cannot be given or sold to the general public"
« Posledná zmena: 21. September 2016, 10:26:06 od MiKeL »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #42 : 21. September 2016, 09:57:47 »
Vzhladom na to, ze napr. set 75159 Death Star bude oficialne dostupny az od 30.9. a nasa uzavierka je 29.9., je vysokopravdepodobne, ze sa bude moct objednat (ak bude na sklade).

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #43 : 21. September 2016, 11:10:30 »
Mesje:
- Disney castle 71040
-------------------------------
ak by ostalo miesto, tak aj:
- Sydney Opera 10234

Idealne ked zvysne sety rozdelia direktivne organizatori, aby sme sa tu nepobili. Napr podla pomoci na vystave, velkosti Mocu, poctu poskytnutych setov a pod.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #44 : 21. September 2016, 13:09:00 »
misoku:

1)  21030 Das Kapitol
-----------------------
ak bude moznost aj 2. set

2)  60047 Ausbruch aus der Polizeistation