Autor Téma: Igráčik  (Prečítané 18317 krát)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Igráčik
« Odpoveď #15 : 19. Február 2016, 13:25:37 »
A najradsej som mal zahradnika s malotraktorom! Dal sa aj rozpojit, ako v reale. ;)

A jestli ho znovu chceš, tak není problém ho směnit za nějaké lego.  8)

ila_rendered

Jsi mne normálně donutil tu krabici vytáhnout a znovu prohlédnout. A hned jsem objevil i ty Hejrupáky 3x a dokonce v MIB. Stejně tak 3x MIB Igráčky, ale taky 1x MIB miniigráčka / to bylo děcko, nebo to je nějaká menší sérka?

ila_rendered

Z těch co mi přišli raritní, neb si je ze svého dětství nepamatuju, je třeba havíř s důlní lokomotivou, zdravotní sestra s vozíkem, nebo tenhle lyžař.

ila_renderedila_rendered
« Posledná zmena: 19. Február 2016, 13:32:01 od Aki »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Igráčik
« Odpoveď #16 : 19. Február 2016, 13:42:40 »
Slusna zbierocka. ;) Toho murara/zednika s miesackou som mal aj ja - ale ja som sa hral, ze to je kameraman so studiovou kamerou, kedze som chcel byt kameraman. :)

Kuba

Re: Igráčik
« Odpoveď #17 : 19. Február 2016, 21:31:01 »
Tu důlní lokomotivu jsem měl doma v sadě ještě s třemi vozíky a třemi horníky "myslím".měl bych to mít snad ještě s krabicí. Až budu u matky (ve starém domově). Mrknu na půdu a zkusím to najít. Tak doufám, že tam najdu i tu krabici a dal bych tu nějakou fotku. Jinač jsem měl i jiné profese, ale to vždy po 1. igráčkovi. Myslím nějaký dělnas, průvodčí, sestřička a učitel. taky snad od všeho i krabice.

Je to fakt hodně roků, co jsem ty svoje igráčky viděl naposled  ;D

Ale fandím nové firmě co to koupila. Myslím že to vzali za správny konec a jsem rád, že když se mihnu občas v hračkářství, tak to tam vidím ve velkém a dokáže to konkurovat jiným hračkám.