Autor Téma: Mesto v Perzií  (Prečítané 5265 krát)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #15 : 08. Január 2017, 21:41:17 »
Neviem preco, ale z filmov z orientu mam pocit, ze su tam tie ulicky dost tesne a preplnene a som asi jediny, kto ma z tohoto modelu dojem, ze je to az prilis roztahane ;) Ja by som to este nahustil.
Presne ja by som to tiež nezväčšoval, by to pôsobilo tak mŕtvo. A v tom oriente to je stiesnené, preľudnené a sa tam stále niečo deje :-)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #16 : 08. Január 2017, 21:51:01 »
Je to dobre tak ako to je nahusto. Ked rozsirit, tak len v zmysle dostavat dalsie ulice a budovy ale to casom. Ja som tiez s Tatooinom zacinal len na jedej zakladny a ono sa to rozbehlo do celeho kusku mesta.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #17 : 09. Január 2017, 14:18:16 »
tak suhalsim je to super fakt sa mi to paci ja mam osobne rad zahustene sety :))) zu sa tesim na nove ulice plne Zivota a clovek ako stavia dalsie casti vzdy nieco upravi aj na povodnych. ja planujem s kovacom to iste a vystavat z malych kusov celu stredoveku dedinu ktora sa bude lahko prenasat a lahko nasirovat. Prensne to sa hodi aj tu a zaciatok je uplne vydareny cize tesim sa na dalsie. Celkovo mi tu na TL chybaju stredoveke a orientalne veci.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Kuba

Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #18 : 12. Január 2017, 22:26:04 »
Mě se líbí, že je to tak na těsno, kdyby to bylo roztahané na větší ploše, nebylo by to město v Perzii  :D

I když by se dalo ještě něco na MOC vyladit, celkově palec nahoru  (y)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #19 : 13. Január 2017, 07:02:45 »
Mě se líbí, že je to tak na těsno, kdyby to bylo roztahané na větší ploše, nebylo by to město v Perzii  :D

I když by se dalo ještě něco na MOC vyladit, celkově palec nahoru  (y)
Vďaka, zatiaľ to zostane takto. Pohrávam sa s myšlienkou, žeby som to mestečko rozšíril a to potom sa nevyhne zmene ani pôvodná časť. Tak ako spomínal Starhawk, postupne rozširovať a môže z toho vzniknúť celé mesto.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #20 : 28. Október 2017, 12:40:33 »
Takže mesto v Perzií sa dočkalo rozšírenia. Foto prikladám z inštalačky v Martine.

Odhlásený Diankosaurus

  • Príspevkov: 112
Re: Mesto v Perzií
« Odpoveď #21 : 29. Október 2017, 15:19:39 »
Uplne super   (y) videli sme to nazivo v Martine.  ^-^ Tie detaily najma domov sa mi velmi pacili.