Autor Téma: Titanfall v2.0  (Prečítané 442 krát)

Odhlásený Fir3

  • Príspevkov: 8
Titanfall v2.0
« : 18. August 2023, 13:44:33 »
Dobrý deň,
rád by som sa s vami podelil o výsledok mojej niekoľkoročnej práce. Tento mech rástol ako strom, každým rokom na ňom niečo pribudlo, alebo naopak ubudlo. Na obrázkoch môžete vidieť vývoj od prvej fotky. Nanešťastie všetky fázy zdokumentované nemám. Prvá fotka, je zároveň môj prvý príspevok na tomto fóre, 5 rokov späť.
Snáď sa bude páčiť.

Miroslav.
ila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Titanfall v2.0
« Odpoveď #1 : 19. August 2023, 09:40:07 »
Yeeees, super mech!

Ahoj Miroslav
Páči sa mi hlavne jeho hlava a "ruksak". Ale na ktorúkoľvek jeho časť si najpyšnejší ty, ten meč je pre mňa top. Ale povedz na ktorú, som zvedavý.  :D
Je spravený podľa konkrétneho mechu z Titanfall, alebo tvoj vlastný? Dúfam, že vlastný.

Odhlásený Fir3

  • Príspevkov: 8
Re: Titanfall v2.0
« Odpoveď #2 : 19. August 2023, 10:33:17 »
Hrou som sa inšpiroval hlavne pri tom koncepte, oblek pre figúrku. Inak je to čisto môj design. Tažko povedať, na ktorú časť som najviac pyšný. Asi najviac na jetpack, tá viditelná palivová nádrž, celého mecha dosť oživuje, či už farebne alebo aj detailom. Ak by si chcel kuknút na mojom ig @sm_artis_, mám pár ďalších mocov.
Každopádne som veľmi rád že sa páči.

Miroslav.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Titanfall v2.0
« Odpoveď #3 : 19. August 2023, 11:09:54 »
super mech, ten mec mi velmi pripomina mec optimusa prima a ten zarasteny v diorame je krasny

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Titanfall v2.0
« Odpoveď #4 : 14. Február 2024, 12:09:57 »
vyborne! Chcem a rad tu vidim viac Sci-fi tematiky... mimo to dalsie 3 z mojich prac su ciste sci-fi. Mechovia su cool. Chelo by to spravit kedysi zaujimave filmy Robot Jox :D kde firmy vyrabali obrovske mechy a sutazili s nimi. Ten film ma vtedy dostal. zaujimavy koncept. Premena dopadla paradne! Chcelo by to celu taku scenerku psotavit kde je nejaky pozostatok starej civilizacie a nejakych ten obrasteny mech v troskach mesta a dzungle .. yes! :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space