Autor Téma: KLFova zbierka  (Prečítané 110722 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #30 : 30. Apríl 2012, 09:05:07 »
A pritom to podla obrazkov vobec nevyzera narocne.

swiss villa

Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #31 : 07. Máj 2012, 16:55:59 »
730 je nádhera. Keby sa Ti podarilo ešte i UBS sedemstodesinu v takom stave zohnať, tak umriem od závisti  :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #32 : 14. Jún 2012, 12:51:45 »
Tak do zbierky mi pribudol tento Technic bordel. ;) Bral som to hlavne kvoli tomu cervenemu zeriavu. Zrestaurujem ho a ten co mam MISB budem moct s kludnym svedomim predat. ;) Cele ma to stalo daco cez 50.- €.



http://global.ebay.com/Lego-Technic-Lot-mit-Unimog-Kranwagen-diverses-Zubehr/270981982416/item

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #33 : 14. Jún 2012, 13:30:28 »
Cele ma to stalo daco cez 50.- €.

Výborná cena. BTW, ten žeriav mi trošku pripomína Unimoga - asi predchodca, že? :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #34 : 14. Jún 2012, 13:41:56 »
Ano, je to tiez Unimog. ;) Spolu boli 3 aj s tym aktualnym. Mojim cielom je mat vsetky tri. ;) Tu su fotky oboch predchodcov:

ila_renderedila_rendered

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #35 : 14. Jún 2012, 14:15:29 »
Ty si naozajstný fanatik.   (y) O0

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #36 : 02. Júl 2012, 10:43:14 »
Dalsie kusky z mojej zbierky - tentokrat prevazne Technic (aj ked primarne nie som Technicar). Zaujimavostou u bagra a predozadneho ;) nakladaca je, ze som ich farebne trochu zladil s realitou. Nakladac mal originalne sive prvky, tie som zamenil za cierne. Zadnu lyzicu mal original zltu - dal som ciernu. No a bager bol cerveno-bielo-sivy a je zlto-cierny. ;) Ale z tejto sady mam najradsej traktor, ktory je este old school Technic (ktory ja preferujem) a navyse v stave ako novy!

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #37 : 02. Júl 2012, 10:46:06 »
Racer Technic Williams F1 a jeho zmensenina. ;) Krasne a vzacne modely, no zial samolepky su v tak zlej kvalite, ze clovek sa za tieto modely a za cele LEGO skor hanbi. ;/

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #38 : 02. Júl 2012, 10:51:23 »
No a tu su moje 3 raketoplany z 5, ktore mam. :) Ak vidite len 2, treba si vsimnut stanicu ISS, kde kotvi ten treti. ;D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #39 : 02. Júl 2012, 10:53:02 »
Toto je vsetko co mam zo serie Wild West, ale spolu s pevnostou Legoredo povazujem tuto Zlatu banu za to najkrajsie z celej serie. Ak nie je este krajsia, ako samotna pevnost. Len pozeram, ze som ju nafotil zo zlej strany. :/ Asi to prefotim.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #40 : 02. Júl 2012, 10:55:07 »
Ancient Egypt - Adventurers. ;) Predchodca serie Indiana Jones. Sfinga je tiez set, ktory povazujem z celej serie za najkrajsi.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #41 : 02. Júl 2012, 11:05:25 »
Res-Q - prve vydanie zachranarov, ktore mam zaroven aj najradsej. Mam tuto seriu komplet, dokonca ako vidite aj s Tchibo promo setom. ;) Je to to terenne auticko vpravo dole a plavcicka na vezi. Celu tuto seriu som zacal zbierat takym zvlastnym sposobom - na sidlisku Dlhe diely v BA bolo kvetinarstvo/papiernictvo, kde mali aj nejake LEGO. No a okrem ineho tam bolo aj zachranarske auto s privesom (na fotke v strede dolu), ktore som vzal. Po poskladani sa mi tak zapacilo, ze som si povedal, ze skompletizujem si celu seriu. No a tak sa aj stalo. Musim povedat, ze vsetky modely su velmi hratelne, maju doslova mnozstvo funkcii a co je zaujimave - tato seria obsahuje niekolko na mesto neobvyklych a vzacnych dielov z vlakov a Technicu! Pripominam, ze krabice su este z rady SYSTEM, a teda maju vnutri priehradky a na vrchu foliu! Paradoxne prave tato rada je u mna z financnych dovodov pripravena na odstrel. :( Ale robim vsetko pre to, aby som sa jej nemusel zbavit.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #42 : 02. Júl 2012, 11:23:19 »
Radosť pozerať. Niektoré sety vidím (čo mi veľmi ku cti neslúži) prvý krát. Najviac sa mi páčia tí záchranári. Ale vidím, že máš z každého niečo (alebo všetko). Teda "kapinko" široký záber.  :D

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #43 : 02. Júl 2012, 12:21:41 »
Paráda :)
Tie série sú perfektné :)
Z RES-Q mám akurát tú veľkú helikoptéru (najväčší set mojich "detských" čias) a ešte z Discovery série mám tú Delta vežu s raketou, satelitom s podstavcom a lunochodom. :P

Ale klobúk dole - také rozmanité série - z každého rožku séria :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: KLFova zbierka
« Odpoveď #44 : 05. Júl 2012, 12:00:32 »
Cast mojej Ferrari zbierky - v podstate mam vsetko, ale niektore veci mam odlozene v krabiciach a nechcelo sa mi to vytahovat. Aj tak mam dost problem uz s miestom - neviem nac to zbieram, raz sa nastvem a vacsinu popredavam asi. ;/ Zvlast chcem opat upozornit na krasne dekoracne samolepky v kvalite zodpovedajucej najlepsej hracke sveta !