Autor Téma: Modular House: El Templo  (Prečítané 3709 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Modular House: El Templo
« : 04. November 2012, 13:18:53 »
Vcera som sa trosku zazral do stavania. Ako vzdy, fantaziu mi k zemi zrazal nedostatok materialu. Povodne plany boli trosku o dost ine.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Modular House: El Templo
« Odpoveď #1 : 04. November 2012, 13:58:21 »
Peknéé (y) :)
Tie vtáčiky pekne oživujú a dotvárajú dielo .Vytrážové okná a mozaika pred dverami sú super! Túto techniku som už kdesi videl ,ako to drží po kope vitrážové okno ?Je to len naukladané ?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Modular House: El Templo
« Odpoveď #2 : 04. November 2012, 17:38:35 »
Nepomozem si, ale mne to strasne pripomina scenku zo 7 Statocnych. :) Daj to cele na Tan podlozku, prihod dake kaktusy a hore na vezicky daj mexikancov z CMF a dolu koubojov. :)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Modular House: El Templo
« Odpoveď #3 : 04. November 2012, 18:39:48 »
Mňa strašne zaujal ten kríž na vrchu. Pôsobí to tak čisto ;)
Celkovo veľmi pekná stavba ;)

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Modular House: El Templo
« Odpoveď #4 : 04. November 2012, 19:37:27 »
Pekné pekné , gratulujem. a pripájam sa ku KLFovi a bolo by to dokonalé.  (y)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Modular House: El Templo
« Odpoveď #5 : 04. November 2012, 19:42:06 »
Peknéé (y) :)
Tie vtáčiky pekne oživujú a dotvárajú dielo .Vytrážové okná a mozaika pred dverami sú super! Túto techniku som už kdesi videl ,ako to drží po kope vitrážové okno ?Je to len naukladané ?

Ci to drzi pokope zalezi ako to naukladas. A ci ti to sadne presne. Mne nesadlo, tak som to musel prekryt potravinarskou foliou :) Inac je to strasna prplacka a nevhodne pre ludi s hrubymi prstami. Ani nechci vediet, kolko krat sa mi to rozsypalo a ako som pri tom nadaval.  O:-) Ak chces viac detailov, tak pozri TU, alebo skus hladat "Cheese slope mosaics".
ila_rendered

Nepomozem si, ale mne to strasne pripomina scenku zo 7 Statocnych. :) Daj to cele na Tan podlozku, prihod dake kaktusy a hore na vezicky daj mexikancov z CMF a dolu koubojov. :)

Heh, a toto mi ani nenapadlo, hoci mi tiez behali myslienky okolo :) ale asi to bude tym, ze inspiraciu som bral skor z jedneho kostola v Ciernej Hore. Ale ako som uz pisal, material mi znacne krizil plany a toto je vysledok improvizacie. A stravil som s tym len par hodin v sobotu :)

.

No mexicku scenku uz z toho asi nevyrobim, kostol asi zanikne skor ako sa dostanem ku svojim CMF. Ale napadlo mi, ze prirastok do wetern modularov :)
« Posledná zmena: 04. November 2012, 19:44:42 od MiKeL »

swiss villa

Re: Modular House: El Templo
« Odpoveď #6 : 06. November 2012, 01:51:37 »
Tak toto neni zlé , zaujala ma tá mozaika a tiež asociácia na 7 statočných.. staré filmové časy...čo sme sa to napozerali