Autor Téma: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024  (Prečítané 1015 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #30 : 12. Marec 2024, 21:03:31 »
Mne sa viac pozdava tema B, ale vzhladom na povinnosti ohladom planovanej vystavy v BB, ktorej instalacia bude trochu zapasit s instalaciou vykladu, by som len zmodifikoval nejaku raketu, dve (bude vobec mozne pouzit nieco zo sw?) ci iny set. Na MOC moc casu nebude.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #31 : 12. Marec 2024, 22:02:26 »
Mne sa viac pozdava tema B, ale vzhladom na povinnosti ohladom planovanej vystavy v BB, ktorej instalacia bude trochu zapasit s instalaciou vykladu, by som len zmodifikoval nejaku raketu, dve (bude vobec mozne pouzit nieco zo sw?) ci iny set. Na MOC moc casu nebude.

nechcem tu barz rozoberat leaky ale snad tato moja sprava zapadne casom do zabudnutia ale 15teho maja ma byt Artemis 1 raketa aj s rampou tak by sa dala nejak upravit a nasvietit

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #32 : 19. Marec 2024, 16:52:49 »
Vzhľadom na prejavený záujem a komunikáciu posledný víkend v Trnave to padlo na možnosť B - snežný/ľadový vesmír v štýle vianoc/sviatkov/severného pólu (výrobňa hračiek)

V priebehu týždňa nahodím organizačný Google Sheet čo sa týka rozdelenia aj dielov (kto robil posledne už pozná)

Zatiaľ predbežne prediskutovaný plán
ila_rendered
A: Pristávacia plocha - o samotný terén, hangár, odpaľovaciu rampu a možno nejakú sériovú raketu (čo ešte ani nevyšla) má zájem jayor
B: Kopula/dóm - samotnú kopulu si beriem ja, podľa toho ako to bude veľké tak by mohlo byť miesto na interné modely (jayor by rád vianočný Avatar strom :D)
C: samostatné stavby/scény - malo by sa jednať aspoň z polovice o modulárnu zástavbu základne ktorá buďe obsahovať scény, bude sa treba dohodnúť na vizuále, prepojení a pod. Ak sa nemýlim registrujem záujem od SkiFi, kupovbricks
D: jaskyna/baňa a zvýšený terén - malo by sa jednať od nejakú ťažbu kryštálov a pod, túto časť si chce zobrať Buďo a má nápad ako to spraviť (pod)povrchovo

ďalšie: rakety, vozidlá, autá - zatiaľ tu evidujem že MikeL by postavil niečo z aktuálnej série, Inst prisľubil niečo zo svojich aktuálnych MOC speederov, Jago tiež niečo podľa návodu. 
Ad návod, nemusí ísť aj o sériu, kľudne môže byť návrh aj podľa Rebrickable napr.
Zatiaľ sme nevyriešili ako s vláčikom, klasické koľaje sú asi trochu mimo, ale ak by sme to nejak zabudovali do nadzemky ... ?  nápady z netu ?

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #33 : 19. Marec 2024, 21:06:38 »
kludne prenecham obsah kupoly niekomu inemu a ja si vezmem len tie pristavacie drahy a hangar

Odhlásený kupovsbricks

  • Príspevkov: 11
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #34 : 19. Marec 2024, 23:25:56 »
Pôvodne som mal záujem o jaskyňu s ťažiacimi zariadeniami hore na vyvýšenom kopci. Ale kľudne vezmem tie 2 moduly ako súčasť dediny. Prisposobim sa či budú tie vpredu vo výlohe alebo vzadu. Kľudne pomôžem aj so stavbou nejakých vozidiel, poprípade vlaku ak by nejaký bol.

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #35 : 20. Marec 2024, 09:10:12 »
Zapojil by som sa, môžem poskytnúť svoju og vesmírnu loď a môžem postaviť ,,Santovho mecha”  ;D

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #36 : 22. Marec 2024, 13:55:01 »
Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #37 : 23. Marec 2024, 16:24:25 »
Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.

aky dom mas na mysli ?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Odpoveď #38 : 23. Marec 2024, 19:39:38 »
Nahodil som online tabulku, tu je pasívny prehľad Ľuďom čo dali konkrétne návrhy s čím sa zúčastnia bol poslaný prístup aj na nominácie dielov-setov a doplnenie tohoto rozpisu.

Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.
Úplne nerozumiem čo má spoločné Friends dom s vesmírom.
Prosím pošli mi čo konkrétne máš na mysli z Rebrickable nech to viem posúdiť.