Autor Téma: "Stavanie v Bohdanovciach" - Bohdanovce nad Trnavou (12.5. - 15.5.2016)  (Prečítané 26036 krát)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
V Bohdanovciach organizujeme už tretiu výstavu TatraLugu, tentokrát štvordňovú. Výstava sa bude konať v kultúrnom dome v Bohdanovciach nad Trnavou, ktoré sa nachádzajú 7 km od Trnavy (smer na Senicu).

Chceme postaviť čo najväčšie Lego mesto, t.j. približne 75m2.
Mesto bude obsahovať koľajisko, letisko, prístav, stavenisko, námestie z modulárov, "obytnú" časť z Creator domov, farmu, baňu, ...

Vystavené bude tiež Duplo, Technic, Space a Castle (ak Skifi zapožičia), Hero Factory a Bionicle.
Pre deti budú k dispozícii hracie boxy a Duplo.

Napíšte prosím, kto by bol ochotný čím prispieť. Viem si prísť pre to svojim autom a taktiež to potom priviesť naspäť, resp. budú preplatené náklady na dopravu tak ako minulý rok.

Na výstavu by mala byť tiež poskytnutná podpora z Lega.

Juro

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Ja ako už tradične  :) Poskytnem 7-wide vlaky ,6-wide auta, city cesty a rc výhybky.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Ja by som mohol poskytnúť Celí Model Team ak by bol záujem.  Do mesta neviem čo. To nechcem zas nejak miešať.

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Model Team berieme, na ten som úplne zabudol :)

Alebo žeby sme vystavili aj Clasic town?

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Mozem poskytnut creator domy (niektore ako MOC), city vozidla, zelen a aj mini cooper, ferrari f40, VW T1 z creator expert

Prihlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Môžem požičať nejaké žlté žeriavy City (autožeriav velký, pásový a taký ten vysoký) ak by mal niekto cestu cez Trenčín, a prípadne aj nákladný vlak s hromadou kolajníc. Prípadne aj Wall-E by sa našiel. Aj do Stupavy by mohli vycestovať tieto pekné hračky.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Tradicne sa ucastnim ;) aby sa to nemiesalo zbytocne budem mat vlastne veci do mesta asi teda domky brat nebudem. k Dispo bude MOC - mtron zakladna, MOC2 - ostrov
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Ja môžem dodať  nejake modulary, napr radnicu, restauraciu, hasicarnu...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Do mesta nejake modulary, Creator ruske kolo (nove) a kolotoc s kamionom, monorail, baseplates (ak sa mi vratia  >:D ), stromy, cas
Nejake tie Technics
Komplet Simpsons, GB HQ

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
ahoj, môžem aj ja prispiesť nejaký Technic, alebo modulár, príp. Batmobile, Helicarrier

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Nové info k výstave ...

Na výstavu sa vzťahuje oficiálna Lego podpora z TLG. Podľa nových pravidiel však môžeme zobrať maximálne 20 kusov. Nakoľko sa nás jej zúčastní viac ako 10 vystavovateľov, rozhodol som sa prerozdeliť podporu nasledovne:
Dva sety su bude môcť zobrať vystavovateľ, ktorý príde výstavu aj inštalovať a odinštalovať. (napr. minulý rok staval Misoku, Papluh, Buďo, Starhawk, Skifi)
Jeden set bude môcť zobrať vystavovateľ, ktorý iba poskytne "exponáty" (napr. minulý rok Mesje, Duroduro, Kamil)
Vuhľadom na vyšší počet vystavovateľom bude prihliadané na počet exponátov, ktoré budú poskytnuté.

AKo vystavovatelia sa mi zatiaľ hlásili:
Misoku, Papluh, Buďo, Skifi,  juraj, drdano, Duroduro, Liondee, Kamil, sylmer, Mesje, Jammo, PaloTT

Prosím všetkých, na ktorých som zabudol, aby sa mi ozvali a mohol som zaslať ďalšie inštrukcie k podpore.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
mozes ma zapocitat, vykend mozem dojst aj strazit, stavat by som vedel pomoct aspon po praci

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Ja by som chcel ponuknut classic town cesty a keby nejake drobnosti potrebujete.
MOC-Y mozem ponuknut Tatra148 a poloMoc zo seta 4208 pridavam obrazok ako to bude vizerat priblizne. Podpora: Ak by aj mne uslo zobral by som jednu stavebnicu, ak nebude miesto nevady momentalne ziadne lego nepotrebujem.
« Posledná zmena: 09. Marec 2016, 16:00:25 od matej »

Prihlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Zdravím vospolok !
Aký teda bude termín výstavy - ak už niekto vie? Rada sa prídem osobne zoznámiť s touto vyberanou spoločnosťou, ak by mi to čo len trocha časovo vyšlo :)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Možno ak by bol zaujem o Star Wars tak by som vedel poskytnut par veci - zalezi na tom ci vam to zapada do tematiky akcie