Autor Téma: Figsfanove figs  (Prečítané 6111 krát)

Odhlásený Figsfan

  • Príspevkov: 6
Figsfanove figs
« : 02. Máj 2017, 10:41:16 »
Ahojte. Tak som sa konečne odhodlal zavesiť sem niečo z „našej zbierky“ = všade tvrdím, že to je zbierka môjho syna. ... Ako je už zrejmé z nicku, nie som klasický lego zberateľ a na 99,99% z Vás sa nechytám ani zďaleka, lego mám rád a nejaké aj doma máme. Asi pred 3 rokmi som si k legu znovu našiel cestu /v detstve sme ho mali na tú dobu celkom dosť/ práve cez figúrky. Vždy sa mi páčili a keď môj syn prišiel do veku, kedy by ho mohlo lego zaujímať – navyše sa objavili CMF, začali sme ich zháňať, najskôr veeeľmi opatrne, pričom to postupne naberalo väčšie a väčsie obrátky /veľká vďaka MATT251  (y)/ až sme sa dostali sem /viem, že to nie je ani zďaleka najviac figs na SK  ;)/:
« Posledná zmena: 02. Máj 2017, 10:42:50 od Figsfan »

Odhlásený Figsfan

  • Príspevkov: 6
Re: Figsfanove figs
« Odpoveď #1 : 02. Máj 2017, 10:50:14 »
Poličku som trochu podcenil kapacitne... Tak aspoň takto je zvyšok.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Figsfanove figs
« Odpoveď #2 : 02. Máj 2017, 10:59:02 »
Konecne si sa pochlapil ..teda pochvalil.  ;)

Ta policka je peckova, akurat posledne dni premyslam nad nicim podobnym. Pri partovani mi prejde X figov a niektore su tak peckove ze rozmyslam ze si vzdy necham aspon jednu z kazdej...ale to by som ti asi konkuroval  ;D

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Figsfanove figs
« Odpoveď #3 : 02. Máj 2017, 12:36:37 »
Koľko ich je spolu všetkých? Inak pekná zbierka.

PS: Nemáš na výmenu niečo zo zberatelských minifigúrok?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Figsfanove figs
« Odpoveď #4 : 02. Máj 2017, 12:55:25 »
Zbierka pekna, len skoda, ze tam mas aj zlataniny a nemas len cisto original figy. Trocha to kazi dojem.

Odhlásený Figsfan

  • Príspevkov: 6
Re: Figsfanove figs
« Odpoveď #5 : 02. Máj 2017, 14:49:52 »
Priorita bola, aby sa neopakovali rovnaké - dokonca ani torsa, aj keď sú tam aj také. Tých zlátanín nie je veľa. Ale nájdu sa - asi 10-20 v spodných radoch. Vidím, že pozornému oku nič neujde. :D V každom prípade je taký plán a v blízkej dobe budú vytlačené z "hlavného stagu" /nová séria CMF, Disney a Batman series v šuflíku, asi 15 figs z Ultra Agents v ďalšom šuflíku, niečo na ceste/. Mňa skôr štve, že sa "nedali" /stredné police si vyhradil môj syn aj s právom výberu/ uložiť zmysluplnejšie, teda napríklad podľa sérii, tém a tak. Inak aj ako zberateľ som šlendriján, lebo nemám celé série... Chcel som len také, čo sa mi páčia a teraz to trochu lutujem.

Koľko ich je spolu všetkých? Inak pekná zbierka.

PS: Nemáš na výmenu niečo zo zberatelských minifigúrok?

Spolu ich je do 800. Na výmenu niečo mám, keď tak napíš v správe, čo by si potreboval.

« Posledná zmena: 02. Máj 2017, 17:53:34 od Administrator »

Odhlásený Figsfan

  • Príspevkov: 6
Re: Figsfanove figs
« Odpoveď #6 : 04. Máj 2017, 08:12:32 »
Lego Movie cast
« Posledná zmena: 04. Máj 2017, 08:17:20 od Figsfan »