Autor Téma: Collectable Minifigures  (Prečítané 186157 krát)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #210 : 01. November 2013, 23:41:39 »
Takže fotky 12. série, ktorá bude venovaná LEGO movie je odhalená.

William Shakespeare
Gail the Construction Worker
Panda Guy
Abraham Lincoln
Taco Tuesday Guy
Larry the Barista
President Business
Calamity Drone
Marsha Queen of the Mermaids
Wild West Wyldstyle
Scribbe-Face Bad Cop
Velma Staplebot
Hard Hat Emmet
“Where are my Pants?” Guy
Mrs. Scratchen-Post
Wiley Fusebot.


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #211 : 01. November 2013, 23:42:52 »
Lincolna a Shakespeara beriem! ;)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #212 : 01. November 2013, 23:45:31 »
Lincolna a Shakespeara beriem! ;)

Tak tí sú parádny, ostatní si akýsi divní, ale zase je tam kopec nových doplnkov.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #213 : 02. November 2013, 02:02:50 »
Okrem Lincolna a Shakespeara su ostatne figy velmi slabe, resp. som ich vobec nepochopil - najma tie cuda so zombie kischtom, (a naco ich dali 3x ?). A uz to tiez prehanaju s recyklaciami starych figov - napr mexican a morska panna su uplne zbytocne figy, takisto 58. variacia fizla. A zvysok tiez vyzera ako by uz v TLC mleli z posledneho - rozne brilate tetky, tipkovia s hrncekmi, uplne zbytocna vata. A nejako prestali davat zaujimavych vojakov...

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #214 : 02. November 2013, 09:32:57 »
Treba si uvedomiť, že táto séria je robená podľa FILMU. Čiže je tam len to, čo je vo filme a vyzerá to len tak, ako vo filme. Ak teda vo filme nie je žiadny vojak, tak nebude ani v sérii predsa.

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #215 : 02. November 2013, 21:51:06 »
Touto sériou to totálne zabili. Doteraz som kupoval v každej sérii 30 až 50 kusov (možno i viac). Odtialto možno kúpim 3 ks aj to sa mi asi nebude chcieť prehmatávať. (n)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #216 : 01. December 2013, 01:37:01 »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #217 : 01. December 2013, 12:07:06 »
Okrem shakespeara a lincolna su tam mozno 2-3 figy dobre na dieliky (zalesacka capica), inak zvysok akurat tak do kosa.
Uplne najhorsia seria zo vsetkych, cista zlatanina a grc. Berem to tak ze po vydarenej 10.serii su 11 a 12 take oddychove kola pre penazenku pred simpsonovcami.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #218 : 01. December 2013, 13:20:12 »
Pre mna toto

- Calamity Drone: vlasy, korzet, sukna, ciapka ked bude v novych farbach a ak by sa dala prichitit na hlavu aj inak
- Wild West Wyldstyle: cela OK, hlavne ako WhiteFang pise dobra do piratov - mozno nejaku piratsku kapitanku ciernu vdovu :)
- Mrs. Scratchen-Post: sede vlasy, nova macicka
- William Shakespeare: cely, hlavne telo a vlasy
- Gail the Construction Worker: zaujimavy fig, aspoj jeden kus urite minimalne kvoli usmudlanemu xichtiku - spaceship mechanic z nej bude dobry a mozno aj na ine unikate casti sa najde uplatnenie casom
- Larry the Barista: vlasy a xicht mozno as ta plastenka na nohach sa niekde uplatni, aspon raz na suciastky dobry
- Velma Staplebot: vlasy cool, mozno aj telo pouzitelne
- Taco Tuesday Guy: aspon raz k druhemu mexikanovy
- Wiley Fusebot: cely aspon 2x kvoli lesacka ciapke

aspon na tejto serii usetrim a nemusim toho kupovat tonu a usetrim aj cas na hladani kedze tam nieje nic co by som chcel tak 6x, max 2x :) ale par dobrich veci tam je

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #219 : 02. December 2013, 13:15:09 »


Skoro som padol pod stol ;D

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #220 : 02. December 2013, 15:30:18 »
Nová séria ma ako celok moc neoslovila, ale keď som sa na ňu bližšie pozrel zistil som, že obsahuje spústu nových užitočných vlasov a doplnkov.
Medzi najlepšie figy v sérii patrí Shakespeare, Lincoln, Calamity Drone, The charming Wild West Wyldstyle, Wiley Fusebot.  (y)  (y)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #221 : 02. December 2013, 20:13:45 »
 :-\ Ludkovia, ja collectable minifigures zbieram poctivo kazdu seriu 2x, ale tentokrat poprvykrat seriozne uvazujem, ze vynecham celu seriu... Aj ked nakoniec asi predsa len nevynecham, ale zvazujem....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #222 : 14. Január 2014, 14:48:12 »
není vám divné, že mánie s MR. Goldem nějak utichla.
Co jsem se díval, tak není zatím podle S@H nalezeno ani 2 500 ks.
Že by se všichni nabažili, a teď už jej ani nikdo nehledá?  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #223 : 14. Január 2014, 14:51:37 »
 (y) Presne toto napadlo nedavno aj mna! :) Ze nejak ta hysteria okolo lovu Mr. Golda upadla a ci sa uz vsetci nasli??

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #224 : 14. Január 2014, 17:28:00 »
Časť tých čo nejsu registrované, su u mna doma - presnejšie 850 ks - nahmatal som ich po celej európe. A hodím ich na ebay v dohľadnom čase - pri cenne cca 500 eur za kus očakávam, že do roka sa stahujem do baraku. V pripade záujmu môžem uprednostniť záujemcu z Tatralugu, pri odbere celého mnostva davam 20% zlavu - ale pozadujem platbu vopred :-)