Autor Téma: 7643 Air Show Plane  (Prečítané 2656 krát)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
7643 Air Show Plane Nové
« : 06. Február 2015, 11:01:15 »
Nějak jsem se přes vánoce namlsal a tak když se naskytla příležitost pořídit pro své letiště tohle další promo letadélko, tak jsem neváhal.



Nedostal jsem se sice k MISBu, ale stav byl prakticky nový, jen vysypaný ze sáčků.
Krabička poměrně malá, tak jak jsem ostatně od leteckého proma očekával. Sáčky byly původně dva (měl jsem je přibalené), v prvním letadélko, v druhém zmrzlinářský stojan. Na fotkách z BL a spol. jsem vlastně ani nepoznal, že jde zmrzlinářku. Přišlo mi to jako nějaké okno. Takže to bylo trochu překvápko, ale je pravda, že tento doplněk se na mé letišťátko hodí více, než již čtvrtá bouda pro mechanika. Hned si dovedu představit ten letecký den.

Stavbu jsem začal stojanem a hned jsem se zasekl na poznávání barev. poznat od sebe dark bluis grey a black bylo peklo. Takže jsem si musel zkontrolovat barvy a počty na BL, abych se uklidnil a nezačal štrachat "chybějící" díly.
Jinak byla stavba hladká a jednoduchá. Trochu mi vadilo, že stánek není vozík - což by velikostí odpovídalo. Asi ještě dojde k upgradu.



Pak jsem se pustil do letadla. Opět mne nečekalo nic složitého. Jen ty barvy!  ::) Bílá vypadá na návodu, jako LBG, LBG jako DGB. čipsy jsou dokonce v Metallic Silver, což na návodu není absolutně poznat.
Stavba byla opět rychlá, bez nějakých komplikací. Celkový čas i se stánkem to bylo max. 20 minut.
A nyní mé dojmy:
Letadlo má vcelku zajímavý podvozek, ale přijde mi příliš masivní a současně trochu křehký. Budu ho muset alespoň o jedno plate snížit. Přední část vypadá moc pěkně, ale oproti ocasu mi připadá nepoměrná.



Teprve nalepení samolepek dodalo letadlu ten správný vzhled. Zvlášť jsem ocenil polepy na vrtuli.
Závěrečné hodnocení: tak 8 bodů z deseti. Vřele ho každému doporučuji.



Ještě na závěr musím přidat společné foto s 2928. Na nich zvláště vynikne ošklivost i nepoměr toho druhého letadélka.  :P
Jen pro upozornění na této fotce již došlo k drobné úpravě 7643 již přímo pro mé letiště.

« Posledná zmena: 08. Február 2015, 13:14:44 od Aki »