Autor Téma: "Stavanie v Bohdanovciach" - Bohdanovce nad Trnavou (12.5. - 15.5.2016)  (Prečítané 26027 krát)

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
toto je navrh Layoutu do Bohdanoviec.
par zaujimavosti:
-tema bola ,,Slovensky rekord" - najdlhsie Slovenske  LEGO kolajisko.
-dlazka kolajiska 30m +
-nadlhsi okruh 60m +
-celkovo pouzitych kolajnic 120m +
-plocha 60m2 +

(dnes by sme to mali dokoncit )

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Nejake nove foto?

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Nejake nove foto?


takto to vyzeralo dnes o ca 2.30 rano  - takmer hotovo

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
premierovy den uspesne za nami
ludi bolo pomenej kedze info o vystave sa este len rozbieha ale bol okamih so zakladnou skolou kedy tam bolo deti viac nez dost
tesi ma zaujem rodicov nieco sa dozvediet a pokecat si s nami

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Bol som si dnes pozriet tuto vystavu a musim povedat, ze je to ohromne! Chalani, odviedli ste skvelu pracu! Vacsie LEGO kolajisko som este nevidel. ;) Ale aj ostatne exponaty boli uzasne - hlavne zakladna M-Tron a Juggernaut!  Rok co rok lepsia akciam takze este raz - RESPECT vsetkym, co sa na nej podielali a hlavne Jagovi za zorganizovanie! (y)



(Sorry za nizku kvalitu videa (tocene mobilom a Youtube este znacne znizilo kvalitu) - pribudne aj riadna fotogaleria)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
takže tretí deň za nami. Nohy ma bolia z neustáleho stánia a chodenia, dnes som to ťahal od 9.30 do 20.15, kým sme s Papluhom odišli.
Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa na výstave podieľali či už pri stavaní, vození, strážení a všetkej ostatnej činnosti.
Ďakujem za exponáty, ktorých je veľa. Ďakujem Papluhovi, Durodurovi a Starhawkovi za pomoc a predovšetkým Misokovi, pretože bez jeho nápadov a podpory by som sa do toho nepustil.
A myslím, že teraz môžeme pravdivo zhodnotiť, že je to najväčšia výstava, resp. Lego koľajisko na Slovensku.

Dnešná návštevnosť bola 700 ľudí, štvrtok a piatok spolu cca 400.Takmer stále Jazdilo 5 vlakov naraz, v určitých momentoch to bolo 6 vlakov. Tiež boli spustené dva kolotoče a dve veterné vrtule. Predvádzané boli aj Technic modely a Mindstorms. Ohlasy sú super :)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Gratulujem. Pozriet sa mi neda ist, rozne povinnosti, ale vidim, ze je to tam uzasne. Tak pomalicky sa to rozbieha, raz to mozno vyda aj na TatraLUGcon ;) (y)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Dnes(v nedelu) pojdem pozrieť do Bohdanoviec. Niekoho by som mohol zobrať do auta, z Bratislavy-Ružinova. Dajte vedieť, ak by niekto chcel...

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
kto dnes príde na rozoberanie?
Viem o Misoku, Papluh, Duroduro, Danny, Starhawk.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Pride aj moj Bracho zobrat Juggernauta ale nezdrzi sa.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Aj ja prídem po Model Team. Ale nezdržím sa dlho. Kto ma vezme do BA potom?

Prihlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Ja idem asi o 13.30 z BA.
Naspäť ako sa stíha zbaliť, miesto pre jedného spolujazdca bude, ale záleží od nákladu. Nejaké miesto bude ale nie moc.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Ja prídem s Durom durom . Odvoz mňa a dalšich vecí ku mne  (okrem boxov) mam zabezpečenú cez kamoša mimo TL.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Smekam klobuk, velmi dobre urobene.

Jago, nebolo miesto pre historicku cast?

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Smekam klobuk, velmi dobre urobene.

Jago, nebolo miesto pre historicku cast?

miesto uz aj dochadzalo a historicka cast je lepsia do muzea. Taktiez sme uz nechceli pridavat dalsie stofky eur do toho co tam bolo z bezpecnostnych dovodov :)